Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mi lesz? Nagyon...

Ilyen esetben mi lesz? Nagyon félek, és tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy augusztusban volt egy 21 hetes "szülés-vetélésem", és meghalt a kisbabám, méhszáj elégtelenség miatt. Mostantól próbálkozhatunk újra kisbabával. Az lenne a kérdésem, hogy most akkor veszélyeztetett leszek, vagy lehet egy teljesen normális terhességem is?
2013. jan. 18. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1es de b...o vagy. Ha te is ilyen helyzetben lennél akkor te is fel tennéd a kérdést.



Kérdező. Szerintem veszélyeztetett leszel.

2013. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

bocs az offért, de első te mit képzelsz magadról??? hogy lehetsz ilyen k.csög? tudod milyen érzés lehet ez a kérdezőnek?

aljas féreg vagy!!!

2013. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt 21 hetesen vetélésem semmi előzmény miatt csak hirtelen reggel ébredés után elfolyt a magzatvizem ,igen veszélyeztetett leszel de attól még lehet probléma mentes a terhességed ez csak annyiból fog állni hogy jobban oda fognak rád figyelni ilyenkor úgy tudom hogy méhszájzáró műtétet is szoktak csinálni de ezt majd a dokiddal megbeszélitek a lényeg hogy ne hasonlítsd majd a 2 terhességet ne félj a következőtől hanem ha sikerül terhes maradni élvezd minden percét sok sikert a baba projekthez
2013. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
és hogy a kérdésre is válaszoljak... szerintem is veszélyeztetett leszel. sok kitartást, és jó egészséget kívánok!
2013. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Undorító patkány vagy,gyökér 1-es.

Valószínűleg veszélyeztetett leszel.

2013. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
utolsó vagyok nem nem tudja és most rosszat mondok de sajnos nem tudja :-(
2013. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett leszel, de ezért nem kell félni, így jobban odafigyelnek rád, hogy mégegyszer ne fordulhasson elő.
2013. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyeztetett terhesnek fogsz szerintem is számítani, de attól még lehet problémamentes terhességed, ez csak annyit jelent, hogy az előzmények miatt fokozottabb odafigyelést igényelsz és ha véletlenül valami gond van, akkor tudni fogják, hogy már volt gondod.

De bízni kell mindig a legjobbakban, kívánom, hogy jöjjön össze és minden rendben legyen!:)

2013. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! Ment a zöld kezecske! 1-esnek üzenem, hogy ne akarja átélni, amit én!
2013. jan. 18. 12:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, veszélyeztetett leszel, de attól minden mehet rendben. Minden jót kívánok Nektek, remélem minél hamarabb sikerül és minden rendben fog lezajlani!

Az első válaszolónak annyit, hogy menj más témakörbe és taplóskodj ott, keress hozzád hasonló primitív majmokat!

2013. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!