Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-dik hetes terhes vagyok es...

6-dik hetes terhes vagyok es az utolso ultrahangos vizsgalaton meg nem latszott az embrio. Az orvosno szerint, ha egy par napon belul nem jelenik meg az embrio le kell szivni a petezsakot. Volt mar valakinek hasonlo problemaja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tejóég.


ILyenkor az a protokoll hogy két hét múlva hivnak vissza kontroll uh-ra . mégha el is van számolva a fogantatás - ha nem beültetésed lombikod volt nem biztos semmi- akkor a 8. hétig látható embriónak petezsáknak és szívhangnak illik lennie főleg hüvelyi uh-val .


ha akkor a 8. héten ez nincs akkor is várnak még a müszeres befejezéssel.


Elég korainak vélem ezt a durva hozzállást .

2013. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, legalább még 2 hetet várni kellene. Én a helyedben egy másik orvossal is megnézetném és mindenképpen hüvelyi ultrahangon!
2013. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A 6. héten nekem sem látták, de a hetediken igen!:-)

Jó babavárást!

2013. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a batoritasotokat. Mindenkeppen elmegyek egy masik orvoshoz is. Koszonom.
2013. jan. 18. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:

pár napon belül ??? és ha valakinek jóval később fogant a babája és ezért nem látja ??


menj másik dokihoz mert nekem ő nagyon nem szimpi....nem értem hova siet...

2013. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2 hét !!!nehogy belemenj!!!keress egy másik dokit...

és ott lesz a baba ne aggodj fura hozzáállás egy dokitol...És ha jol tudom nem is egy doki nézi meg uh-n hogy nincs baba vagy valami baja van...

Keress mást ez igy nem okés!

Kivánom a legjobbakat majd irj hogy mi volt!

Drukkolok!

2013. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez így nagyon brutálisan hangzik! Én 7 hetesen mentem el először ultrahangra és akkor egy 7 mm-es, életjelenséggel még nem rendelkező embriót láttak. Valószínű, hogy a 6. héten nekem se láttak volna semmit. Szerintem, ne aggódj, minden okés lesz, de ezt az orvosod hagyd el! Nem ismerem a protokollt, de az biztos, hogy nem pár nap alatt megváltani a világot!
2013. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megfogadtam tanacsaitokat es elmentem egy masik orvoshoz. Azt mondta, hogy most 5 hetes es 5 napos vagyok, semmi ok az aggodasra, kb. egy het mulva meg fog jelenni az embrio is. Megnyugodtam :)

Azert izgulok, mert a kislanyommal annak idejen 9 hetes voltam amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem volt okom aggodalomra, mert mar a szivecskeje is dobogott.

Koszonom a hasznos valaszokat!

2013. jan. 18. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Szió én 5 hetesen mentem akkor még csak petezsák láátszót, mondta a doki menjek vissza 2 hét múlva , tegnap voltam dokinál már látszik a babóm . 7+3 hkm nekem 1 hétel korábi a terheségem késöbb fogant mint ahogy a menszim volt. Menj el másik dokihoz.
2013. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma ujra voltam orvosnal es hallottam a sziv dobogasat :) . Olyan boldog vagyok. A fura az, hogy 6 hetet es 5 napot mutat a meretei szerint. Ezekszerint kesobb foganhatott. Nem tudom, hogyan szamoljak a heteket...

2013. jan. 25. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!