Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sűrű haskeményedés a 37. héten?

Sűrű haskeményedés a 37. héten?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a 20. hét körül kezdődött, a dokim javasolta is, hogy ne dolgozzak tovább, de meg tudtam oldani úgy, hogy csak délelőtt dolgoztam, délután pedig feküdtem otthon, így valamelyest javult a helyzet. Ha éreztem, hogy bekeményedik, akkor azonnal ledőltem, mert csak úgy múlt el. Nem lehetett vele mit csinálni, a végére már annyira kellemetlen volt, hogy a 8. hónapig tudtam csak dolgozni, majd a 38. héten megszületett a baba. Közben persze szedtem a magnéziumot, az sokat javított a helyzeten, de ténylegesen csak a pihenés volt megoldás. Szerintem ez még nem feltétlenül jelent bármit is, ettől még kihúzhatod a 40. hétig is akár, vagy tovább... :-d
2013. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen korábban nekem is volt,de akkor a magnézium segített.Viszont most már nem szedhetem,és így megint nagyon sokszor van,egész nap sajnos.
2013. jan. 18. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor marad a pihenés és a reménykedés, hogy minél előbb kibújik a pici... sok boldogságot a babához!
2013. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!