Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lesz kevésbé aktív a...

Mikortól lesz kevésbé aktív a baba és mozog odabenn kevesebbet?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és mintha kevesebbet mozogna. Ilyenkor már normális? Nem kell aggódni, ugye?
2009. okt. 17. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális, ne aggódj. De amúgy babafüggő. Nekem császárom volt, mert nem fordult meg, és a kisasszony még akkor is mozgott mikor a spinális érzéstelenítést adták be.

De ne aggódj!

Sok boldogságot!

2009. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ilyenkor már normális. De nem biztos, hogy így is marad! :D az én kisfiam úgy a 38. héttől megint felpörgött és néha már rendesen hányingerem van, annyira nagyokat mozog. Már 3 napja ki kellett volna bújnia a kiírás szerint, de még mindig bent van és akkorákat mozog, hogy csak nézek! :D
2009. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 39 hetes vagyok, és mostanában vettem észre, hogy már nem annyira aktív. Remélem kibújik hamarosan. :)
2009. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!