Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen elmúlt a farkaséhség...

7 hetesen elmúlt a farkaséhségem és a szagundorom? Valaki járt így?

Figyelt kérdés
a dokim azt mondta korábban, hogy ez a gyomorsav. Miért múlhatott el ilyen korán?
2013. jan. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ez anno jött-ment... Elmúlt egy időre (akkor nagyon megijedtem), aztán pár nap múlva visszatért. Májusban született meg a lányunk, szóval nem jelentett gondot. :)
2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jó örülj neki. nincs ezzel semmi baj
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok örülni..:) de közben persze aggódom is
2013. jan. 19. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ne aggódj! Ettől paráztam én is, hogy a hatodik hét végével elmúltak a kellemetlen tüneteim (hányinger és teltségérzet), akkor biztos baj lesz. Azóta erről már beszéltem az orvosommal és a védőnővel, ők pedig megnyugtattak. Mondták, hogy ezzel semmi baj nincs, örülni kell neki, főleg hogy lehet akár csak átmeneti is. Nincsen köze a babához, nem jelez problémát, szimplán egyén kérdése a dolog. Mindenkinek máskor múlnak el a tünetek, de van, aki olyan "peches", hogy 9 hónapig gyötri pl. a hányinger. Nekem is elmúltak, azóta láttam is a babát, jól van. :) Most pl. azzal küzdök, hogy néha a torkomban érzem a savam, de mégsincs hányingerem, nem is szédülök.

Élvezni kell a dolgot. :) Jó egészséget!

2013. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!