Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és eddig fájt...

Kelemen Szabina kérdése:

7 hetes vagyok és eddig fájt a mellem, érzékeny volt a bimbóm és egész nap fájt a gyomrom, és rosszul voltam de ma elmúlt, nincs se vérzés semmi szineződés, de elmúlt minden tünetem, ez baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rémeket látni . Semmi baj nem lesz ha megszünnek a pillanatnyi tüneteid . Jönnek majd újak sőt ki is újulhatnak a régiek.
2013. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy csinálsz egy újabb terhességi tesztet. Ha halványabb a csík mint amikor először teszteltél, akkor mindenképp nézesd meg magad a dokival...
2013. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt utoljára hányingerem. Most 31-et töltjük. Nyugi! NYUGODT babavárást!
2013. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 7 hetes vagyok, 3 napig semmi tünetem nem volt, pedig előtte már éreztem az émelygést, meg is ijedtem, de tegnapra megint olyan erős hányinger fogott el, hogy nem bírtam felkelni. ma viszont voltam dokinál és már a szívhangját is hallottuk!

Minden jót!

2013. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!