Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Ez is normális fájás?

SOS! Ez is normális fájás?

Figyelt kérdés
A hüvelyemben érzek ilyen szúró fájásokat, tudom, hogy normális, mert az ínszalagok meg minden, de ezek most nagyon fájnak... Még ez is normális vagy aggódhatok??
2013. jan. 19. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

hány hetes vagy? lehet szülésindulás??


ha nagyon fáj az nem jó!!!szerintem ügyelet!

2013. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem lehet, még csak 15 hetes vagyok
2013. jan. 19. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fáj, akkor most azonnal, éjszaka közepén menj az ügyeletre!

(15 hetesen még nem kéne a szalagoknak ennyire nehezen bírni azt a kicsi súlyt (a 40 hetes magzathoz képest)!)

2013. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél be magnéziumot!!!
2013. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát én is szoktam érezni a hüvelyembe nyilallásokat,de nem annyira,hogy fájjon is.Szerintem vegyél be magnéziumot,és ha max 1 óra múlva sem múlik el,akkor vagy ügyelet,vagy kórház,mert lehet,hogy nyílik a méhszájad és még nagyon nem kellene megszülnöd!!Még nálam is veszélyes lenne nem még nálad!!


24+4 hkm

2013. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok. Én is éreztem ilyet 15 hetesen de nem sűrűn és nem erősen. Szerintem is menj be ügyeletre vagy dokihoz amint tudsz.
2013. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kb, hogy kiírtam a kérdést már nem jelentkezett többet olyan erősen, se görcs, se vérzés nincs, szóval azt hiszem meg vagyok! Csak nagy volt az ijedtség hirtelen, ha megint érzem akkor rohanok az ügyeletre, ez biztos!!
2013. jan. 20. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyenek múlt héten (pont a 15. héten), megkérdeztem dokit, azt mondta teljesen normális. Egyrészt nyúlnak a szalagok, a baba mocorog, lehet idegre ült :), szóval lehet bármi. Én elrágtam 2 magnerotot és elmentem sétálni egy kicsit. 1 óra múlva elmúlt. Ha nagyon fáj, és nem múlik, akkor viszont irány az ügyelet.
2013. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!