Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a fürdés 37 hetes...

Ártalmas a fürdés 37 hetes terhesen is?

Figyelt kérdés
Azt hallotam, hogy a koraszülés miatt nem ajánlott a meleg/forró fürdő. Vagy van más negatív hatása is?
2011. máj. 31. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosan zárt a méhszáj, normális, testmeleg vízben fürödhetsz, persze, előtte zuhanyozz le, így az esetleges fertőzéseket elkerülheted. Ne legyen forró a víz, bár 37 hetesen már nem számít koraszülöttnek a babád :) Én mind a 4 gyerekemmel fürödtem kismamaként is, egyik se lett koraszülött és nem is kaptam semmi fertőzést. Az utolsó hetekben kimondottam jólesett elnyújtózni egy kád kellemes vízben... az orvosom is javasolta.
2011. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta kádban nem ártalmas. Olyan forró vízbe nem tudsz beleülni, ami árthat a picinek.
2011. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindig kisúrolom a kádat, mielőtt fürdenék...

2011. jún. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!