Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hastartó pánt. De melyik?

Hastartó pánt. De melyik?

Figyelt kérdés
Aki használt hastartót,annak melyik vált be?Az,ami majdnem úgy néz ki,mint egy öv,vagy a teljes pocakos?Bocs a zavaros kérdésért,de csak így tudtam megfogalmazni.Remélem így is érthető volt?!
2013. jan. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használtam, teljes pocakosat (Brendonos), de nem osztott, nem szorzott a használata :)
2013. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!Akkor gondolom mindegy,hogy melyiket veszem meg.Még azzal nem vagyok tisztában,hogy ilyenkor mekkora méret kell?
2013. jan. 20. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy szammal nagyobb meretet mint amilyen meretu ruhat hasznaltal nem terhesen.

azert lehet jobb ha probalsz mielott megveszed.

2013. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Anita márkájút használtam, csak a pántot. Ruhán kívül hordtam, még jól is nézett ki. Nekem nagyon sokat segített, sokkal jobb volt vele. Nem hordtam egész nap, csak amikor sokat kellett állni (tanár vagyok), vagy sokat menni.


De ami még jobban bevált: hordozókendőt lehet úgy kötni, hogy a hasat tartsa. Ez nekem rugalmas kendővel nagyon-nagyon bejött, mindennél kényelmesebb volt. Bár nyáron nagyon meleg, meg iszonyat idétlenül néz ki, úgy hogy csak otthonra, amikor sokat keményedtem.

2013. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!!
2013. jan. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!