Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső falion mélyen megtapadt...

Mellső falion mélyen megtapadt placenta milyen gondot okozhat? Esetleg később átvándorolhat máshová, ha igen okozhat vérzést?

Figyelt kérdés

Ma voltam 12 hetes ultrahangon és hála Istennek mindet rendben találtak, csak ezt ráírták a papíromra.

Az orvost kérdeztem, hogy ez most mit jelent, de nem mondott semmi különöset..

2 hete volt pecsételésem, ami 2 nap alatt el is múlt, lehet hogy ettől volt? Emiatt nagyon ideges voltam idáig mert még azóta most láttak először!

A későbbiekben mire számíthatok még?

Okozhat ez gondot?


Kérlek ne ijesszetek meg nagyon! :D

Már volt 2 vetélésem és nagyon aggódok!


2013. jan. 21. 11:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Kiderült, hogy megint mellső fali mélyen tapadó lepényem van. De már nem izgulok miatta, mert múltkor sem volt gond belőle! Amíg nem vérzel, addig nyugodtan csinálhatsz mindent úgy, mint eddig, persze ésszerűen!
2013. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hál istennek jól vagyunk már 14 hetes vagyok :D Nem volt azóta vérzés se és nagy görcs se... még sexeltünk is bár azt csak óvatosan, de már nem bírtuk tovább... október óta nem volt semmi.. :(

szóval reménykedek, hogy a kövi ultrahangon már fentebb lesz.. olyan 3-4 hét múlva megyek magán ultrahangra mert én nem bírom kivárni a 19. hetet... :( meg romlottak a hormoneredményeim is szóval mindenképp tudni akarom hogy jól van odabent :D


És ti?

2013. jan. 31. 19:18
 13/19 A kérdező kommentje:
Jah mert pajzsmirigy problémáim is vannak azt nem írtam :D Végül kiderült hogy a két vetélésem is emiatt volt, és hál istennek találtam egy nagyon jó endokrinológust aki egyből adott gyógyszert és azóta nincs gond :D csak kicsit romlottak az eredményeim, ami igaz nem okoz gondot mert emeltünk a gyógyszeradagomon csak én aggódok :D
2013. jan. 31. 19:20
 14/19 anonim válasza:

Koszi a gyors valaszokat!

lenyeg minden oke? majdnem akkor egyidosek vagyunk :-) en a mostani heten 15 ben vagyok.

panaszom meg nem volt, de ma egy masik kismama mondta, hogy a terhessege alatt magneziumot szedett ra 4x1 tabit naponta, hogy kisebb osszehuzodasok se legyenek. nekem ilyet a doki bezzeg a remsegeken tul nem mondott.


ket het mulva en is megnezetem massal, mert merciusig nem birom ki mi van....


te szedsz magneziumot?

koszi

2013. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én amúgy is szedek, napi 250 mg-ot (mert ugye nem ugyanolyanok a bogyók) ebből napi 1 kell csak!

Azért szedem mert az elején iszonyúan fájt a hasizmom a köldök alatt, úgy begörcsölt, hogy nem tudtam felkelni...

azóta nem fáj, mióta ilyen nagyobb adagot szedek.. egyébként semmi gond nem volt, csak ugye nőnek a dolgok

2013. jan. 31. 20:27
 16/19 A kérdező kommentje:
Viszont ha javasolhatom akkor a Jutavit Magneb6-ját próbáld ki majd 10x annyi van benne mint a béres magne b6 ban, és 1200 ft!!! sokkal jobban megéri!! és nyugodtan szedd nem kell hozzá orvos, az segít a görcsoldásban is.. ez az egy amit végig lehet szedni!
2013. jan. 31. 20:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok! Én is a 14. hétben járok! A másik mellső fali, mélyen tapadó méhlepény "gazdája" (7-es, 11-es)
2013. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia, koszonom a gyors valaszokat nagyon halas vagyok a tippekert.

kuldok privat emailt ha nem haragszol es esetleg tarthatnank a kapcsolatot, eszmecsere, segitseg tapasztalatok teren, mi hogy alakul Nalad.


nekem is hasonlo cipoben jaro kismama nyugodtan irjon, nagy segitseg neha egy uo tapasztalatu emberkevel megosztani es a nehezebb idoszakot atveszelni!

2013. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy a nemi élet és a meló fontos a számodra, de óva intenélek mindkettővel!!!! Ha nem muszáj Ne csináld egyiket se, mert a 24. hét ami még Neked odébb van a legkritikusabb!!! A 2 vetélés után ezzel a babával Én a helyedben sokat pihennék és kibírnám a szex nélküli életet, amíg nem látom, hogy egészséges gyermek szunnyad a karomon..... :)


Ez csak egy jó tanács!


Ikres.

2013. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!