Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MagneB6-ból mindegy melyiket...

MagneB6-ból mindegy melyiket veszem meg a patikában? Napi 2x1-et kell szednem, de nem kaptam olyat, amit eddig szedtem!

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
igazából mindegy, de van olyan amitől nekem hasmenésem lett, ezért maradtam a Béresnél, de sokan dicsérik még a magne citricit is, azt hiszem ez a pontos neve
2013. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond a gyógyszertárban,hogy melyiket szeded és olyat adjon amiben ugyanannyi magnézium van.Múltkor én is így jártam.Én olyat kaptam ami hatóanyagban ugyanannyi de kevesebbe került:)
2013. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, a magnézium készítmények között óriási különbség lehet hatóanyag mennyiségben. Ha jól tudom a béres-ben van a legtöbb, abból ha 1-et beveszel annyit jut a szervezetedbe mint más készítményből a 2x2 db!! úgyhogy mindenképp meg kell érdeklődni hogy mennyit is kéne szedni mg-ban, és nem adagban.
2013. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!