Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 17 hetes kismama,...

Ma vagyok 17 hetes kismama, holnap megyek a nőgyógyászomhoz. Már megtudja majd mondani nekem, hogy kislányt vagy kisfiút várok? (Nagyon izgatott vagyok! )

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugy fekszik a baba mindenképpen meg tudja mondani.De nem a 18-19 héten kell menni?Nekem a 19 héten monda a doki,hogy kisfiú.
2011. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor kellene, én két héttel ezelőtt kértem időpontot mert szerintem van egy enyhe gombás fertőzésem meg a páromnak is valószínűleg. (Ő már fel is keresett egy orvost.) Sajnos csak holnapra kaptam időpontot ezért megyek korábban. A második genetikai ultrahangra megyek jövő 7en, de nem a nőgyógyászomhoz hanem a kórházba kell mennem, akárcsak az elsőnél. Már nem húzhattam ezt tovább sajnos, így is teljesen kétségbe voltam esve, hogy csak 2 hét múlva tud megvizsgálni. Remélem ha vmi komolyan fertőzés, nem terjedt tovább..
2011. márc. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!