Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai 22 hetesen babakocsit...

Korai 22 hetesen babakocsit venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, én 16-17 hetes voltam kb.

Ugy voltunk vele hogy ami nagyobb ktg azt még az elején, mert akkor volt rá keret, kitudja mi lesz később alapon!!

2013. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaz én 30 hetesen vettem de csak azért mert ekkor lett akcióba amit akartam de ha előbb lett volna akkor akkor veszem meg...érdemes akkor megvenni mikor te úgy gondolod jó áron kapsz...én nem tartom korainak de ezt is mindenki másképp látja neked ha nem az akkor másra meg ne is hallgass..
2013. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha most van valami jó ajánlat, én biztos nem hagynám ki a helyedben! 25 hetes voltam, amikor megvettük, nekem testvérem hozta külföldről, teljesen kiszámíthatatlan volt, mikor tudna megint hozni. Egyáltalán nem bántam meg, a kocsi szuper, és azóta sem lett volna ilyen alkalom! SZóval amiatt nehogy lemondj egy jó ajánlatról, hogy esetleg "korai"! :)


39+3 hetes km

2013. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs olyan, hogy korai. Én pl. szépen mindig megvettem, amit találtam és amire feltétlenül szüksége van egy újszülöttnek.Így most sem az idegeimet, sem a pénztárcámat nem terheli a sok teendő!

Ha úgy érzed most kell venni, akkor most kell venni...én 18 hetesen vettem meg az első babaholmikat (pl.: kis fürdőkád) :)

38 hetes kismama

2013. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor vedd amikor jónak tartod! Ha azt várod, hogy akciós legyen, és most akciós, akkor vedd meg! Én is így csinálom/nám, de én még várom "az akciómat". Ne engedj a babonáknak, hogy "húú eddig-meg addig nem szabad", engem sikeresen összezavartak vele, kellett pár nap mire rendeztem a lelkivilágomat! Úgy csináld, ahogy érzed, ha jólesik nézni a holmikat, vagy a kisruhákat fogdosni, akkor szerezd meg, ha félsz, hogy mi van ha történik valami, akkor meg szerintem arra gondolj, hogy minden rendben lesz!

Nálam legalábbis így van! 27hkm

2013. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából babonás nem vagyok :) 15 hetes voltam mikor megvettük a bababútort, a kiskád is meg van már. Használtan néztem egy nekem tetsző babakocsit. Inkább attól tartok, mi van ha később lesz egy jobb ajánlat?! Ráadásul a család simán hülyének néz minket már így is, meg a nagy része szerint még 30000 is sok babakocsira :S
2013. jan. 21. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:
30ezer sok????? mutass nekik néhány oldalt h mennyiért lehet normális nem full extrás babakocsit beszerezni...sokan nincsenek tisztában az árakkal...és ne hagyd magad befolyásolni ha most gondolod úgy h meg tudod venni akkor tegyed... a gyereket se nekik szülöd akkor a többi dolog is legyen a te feladatod eldönteni...a vélemények meg azért vannak h elmondják de nem kell rájuk hallgatni...gondolni meg azt gondolnak amit akarnak... :) jusson ez mindig eszedbe :)
2013. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem is simán vedd meg, ha neked tetszik. a rokonokkal meg nem kell ilyen téren foglalkozni, nem ők adnak rá pénzt (gondolom)...

nekem is mindig beleszólnak, hogy túl drága, minek még, ráérek.. mindezt úgy, hogy 35 hetes terhes vagyok. valóban ráérek, hát persze, ha rajtuk múlna nem lenne még semmije a picinek.

szóval tényleg csak magadra hallgass. inkább kerülgesd még hónapokig, mint lecsússz róla :)

minden jót :)

2013. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30000ft??mutasd meg nekik a 300.000ft-os babakocsikat!!babakocsi babakocsi......:)
2013. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!