Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SEGÍTSETEK vajon terhes...

SEGÍTSETEK vajon terhes lehetek? Tünetek: jobb-bal oldali hasszúrka, puffadás, sűrű pisi, fehéres krémes folyás, fejfájás (ezek már jó pár napja tart) tegnap óta sűrűbben van hányingerem (ha éhes vagyok és ha ettem akkor is) és egyfolytában ennék.

Figyelt kérdés
Kb. január 7.-e hetében voltunk együtt védekezés nélkül 2 naponta.December 30án volt az utolsó menzi utolsó napja tehát elvileg a héten kell megjönnie.Nagyon örülnék neki,csak félek h esetleg csak beképzelem! Sajnos két kisfiamat elveszítettem ezért is félek,h csak bebeszélem,pedig annyira nem bízom benne h az vagyok de legbelül...hát nem tudom. Szerintetek? Köszi a válaszokat!
2013. jan. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
miért nem csinálsz te is tesztet, vagy mész orvoshoz?mi nem vagyunk látnokok
2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Annyira bírom az ilyen kérdéseket...vegyél egy tesztet és kiderül.
2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
naponta 50 ilyen kérdést raknak fel, miért nem törlik őket?
2013. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelműen terhes tünetek. Nekem a hányinger is később jelentkezett, a 6. héten. Ha kimarad a mensid csinálj egy tesztet az a tuti.
2013. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Nekem 26-án volt meg, 4-5-én voltunk együtt és én is ezeket érzem, kivéve fejfájás helyett szédülés. Tegnap még negatív volt a teszt. 24-én kell nemmegjönnie. Feltételezett beágyazódásos "vérzés"em is volt.
2013. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, babásan? :-)
2013. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!