Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák, milyen...

Lombikos kismamák, milyen lett az integrált tesztetek? Már ha csináltattatok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi kombinált tesztet csináltattunk genetikai ultrahanggal a Rózsakert Medical Centerben, és nagyon jó lett. Aztán a 18. héten is ott voltunk uh-on, szintén jó eredménnyel. Azok érdekelnek?

38+6hkm

2013. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes lett anno.
2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem negatív lett. Down kór kockázata is 1:50000-hez.

26 hkm

2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kombinált tesztet csináltattunk az ISTENHEGYI GÉNDIAGNOSZTIKÁN a 13héten!

Minden rendben volt!

35hkm

2013. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a Bolgárkerék utcában voltam és közepes kockázat lett az eredmény 1:870. 35 éves vagyok. Elsőre megtapadt az embrió és most 16+5 hetes vagyok. Végül is megnyugtatott a hölgy, mert 1000-től van alacsony kockázat, és ez egy kockázati számítás amit sok minden befolyásol. Egy alapos genetika uh-t javasolt és szívultrahangot. Az eddigi ultrahangokon mindent rendben találtak, semmi kóros nincs, magas babának mondja minden doki aki látta, és a combcsont mérete alapján 3-4 nappal előrébb van a koránál. NT: 1,2 mm és az orrcsont is látható volt a 12. héten. Szívét is nézték a 12. héten, és a szívfrekvencia is mindig tökéletes. Nagyon várom a jövő heti 18. hetes genetikai ultrahangot! Jövő héten megyek a dokimhoz megnézi az eredményt, remélem nem kezd el riogatni.
2013. jan. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!