Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam 12 hetes ultrahang...

Most voltam 12 hetes ultrahangon, a baba rendben van, de akármit csináltunk, nem mozgott semennyire. Miért? Izgulnom kellene?

Figyelt kérdés
A doki erősen nyomkodta a hasamat,mondta,hogy köhögjek, felültetett,de semmire nem reagált a baba.Nem mozgott,olyan volt,mintha nem is élne..a szívhangja rendben.
2013. jan. 22. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
mit vársz 12 hetesen, jó igaz kellene az UH-án mozogjon de lehet csak lusta egy kicsitt, majd a következön már aktívabb lesz!!! Ha volt szívhang és minden más ok, akkor nincs baj!
2013. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 14 hetesen voltam előszőr 4d-n és fél óráig szórakáztunk vele mire megmozdult és megfordult....szerintem ne aggódj..
2013. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 22 hetesen 2 napig csinálta ezt.

Kiabáltunk neki, hajszárítóval fújtuk, de semmi.

Szombat este 9-kor sírva mentem az ügyeletre, ahol CTG-re raktak.

Egyszer csak akkorát rúgott, hogy leesett a vizsglófej... én meg bőgtem mint a záporeső...


Ilyen frontokkal terhelt időben simán lehet, hogy csak szundikál egész nap, ha a szívhang rendben volt, nincs ok az aggodalomra.

2013. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szívhangból hallották volna, ha baj lenne. Tehát minden valószínüség szerint aludt, vagy csak lustizott. Ne aggódj.
2013. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd ha megszületik, látni fogod, hogy néha milyen nehéz őket felébreszteni! :) Benn van a pocakban, a jó meleg vízben, ilyenkor még helye is bőven van, bárhogyan próbáltátok felébreszteni, az neki csak ringatás. :)
2013. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én múlt héten voltam nyaki redő szűrésen és ugyanez volt. Először aludt, mikor másodszor visszamentem 20 perc múlva már máshogyan feküdt, de megint aludt. Nekem is köhögnöm kellett, meg elküldött sétálni és csokit enni a dokim. A lényeg, hogy harmadszorra sem sikerült a vizsgálat mert szemben feküdt. Ma megyek újra. :) Szerintem ne izgulj, előfordul az ilyen.

1,5 éves baba+13 hkm

2013. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó,csak azt mondta a doki,hogy elég nagy baj,ha nem mozog.Ezért paráztam be,mert nem reagált semmire.Amúgy gyönyörű baba,szépen fejlődik,11.hét,4.nap-nál járok,de mikor kijöttem ultrahangról,a pappírra már 12.hét,3.nap volt ráírva:)fejlődik:))

adatai:

CRL:57mm BPD:17mm HC:69mm AC:58.5mm FEM:7mm NT:1.0mm NB:látható,ép koponya,ép hasfal,köldökzsinórban 3ér található,jó szívműködés,frek.:160/min,

norm.tüdő,rekesz,gyomor,máj,belek,jó hólyagtelődésvégtagok épek,zárt nyakcsatorna,plac.a hátsó falon,átlagos menny.magzatvíz

2013. jan. 22. 13:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegnap óta nekem is alig akar megmozdulni. Időnként egy kis tapogatózás, amúgy egész nap semmi. Előtte napjában többször is éreztem elég jól kivehető rúgásokat. Szerintem a frontok miatt van. Ha minden adatotok ilyen biztató, biztos nincs gond.
2013. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. jan. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!