Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39.5 eves vagyok. Van egy 13...

39.5 eves vagyok. Van egy 13 es 11 eves gyermekem. Megint terhes lettem, nem terveztuk. Sot, vedekeztunk. Anyagi helyzetunk nem tul fenyes. Ti mit tennetek? Szult valaki ennyi evesen? Nehezebb sokkal a terhesseg es utana?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
En is megtartanam mindenkeppen. Ha idosebb lennek, akkor is. Segitseged is lenne, a gyerekeid mar sok mindenben tudnanak segiteni. Ha pedig a vilagon mindenki az anyagi helyzetere gondolna ilyenkor, szinte senki nem is szulne, kiveve persze azokat, akik nem tudnanak elvetetni egy babat.
2013. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Anya 41 évesen szülte öcsémet.

Megtartották annak ellenére,hogy már kezdett örülni,hogy én leérettségiztem,diplomámat már saját lábra állva csináltam,örülhettek volna a szabadságuknak...

Ehelyett babáznak :)

2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia, Kérdező, mire hajlassz? 2. voltam
2013. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 38 éves vagyok és 33 hetes kismama...

Minden nehézség ellenére ez volt életem legjobb döntése, választása ez az új életke a pocimban!

Biztos, hogy minden nehezebb, mint huszonévesen, de soha egy pillanatra sem bántam meg!!!

Ja, és a "nem túl fényes anyagi helyzetedre" : nem ismered a mondást :mert ahová Isten báránykát ad, oda ad legelőt is...

2013. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvéreméknél is 39 évesen jött a harmadik (egy 12 és egy 8 éves mellé). Nagyon jót tett nekik, totál megfiatalodtak, és a házasságuk is megújult. Már 8 éves a "kicsi", és a tesói és a szülei is nagyon szeretik, ő a család "szíve csücske". A harmadik gyerekről pedig annyit, hogy -lehet, hogy ez így hülyén hangzik, de- anyagilag is nagyon "megéri", innentől a családi pótlék, adókedvezmény is magasabb összegű, továbbá ingyen tankönyv és félárú étkezés jár mind a három gyereknek! Megéri nagycsaládosnak lenni. A korod miatt pedig ne aggódj, nagyon sokan szülnek 40 évesen, sőt, fölötte is! A lényeg, hogy szoros orvosi felügyelet legyen! Remélem, megtartod, és nagyon boldogok lesztek vele!!!

Egy nagycsaládos kismama

2013. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyik barátunknál is 39-40 körül volt az anyuka, mikor ikrekkel(!) lett terhes. Fiatalokat megszégyenítően aktív volt az egész terhessége alatt, és csak az utolsó 1-2 hétre feküdt be a kórházba, ott se sokat volt ágyban... Végül időre két 3700g feletti babája született! Most 5 évesek az ikrek, és ő továbbra is nagyon fitt anyuka, mintha kb. 30 éves lenne. Ja, és előtte volt már 4 nagyobb gyereke (3 már felnőtt). Szóval, szerintem nem a koron múlik...
2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél kedves kérdező?
2013. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
MARAD!
2013. jan. 24. 17:03
 19/23 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást:D
2013. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hála Istennek! Örülünk, hogy segíthettünk.
2013. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!