Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb többfunkciós babakocsi? Olyan 100-150 ezer közöttire gondolok! Esetleg vélemények az Espiro Pro vagy GTX-ről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek nagyon tetszenek ha most kéne vennem ezt venném ( a vector prot amit először írtál).
2013. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az espirok nagyon nem jöttek be, instabilok, gyengék. Én a Graco Symbiot ajánlom és az elefániban most nagyon le van akciózva.
2013. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

instabil és gyenge??? Hát nem tudom én barátnőmét látom tapasztalom nem tűnik gyengének sőt inkább masszív babakocsinak mondanám annyira nagyon nem is könnyű. A graco symbió az 100 körül van de az még csak a váz+sportrész nem? Tehát arra még kell mózes meg hordi nem? De lehet hogy 150 ből kijön mindhárom? Nem tudom,csak kérdezem.

Egyébként még ami nekem nagyon bejön az a mamas&papas

[link]

2013. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elefániban most 140ért van travel system. Ráadásul ennek van a legnagyobb hordozója, 20 hónapos fiam most nőtte csak ki és most is a súlya miatt kell cserélni. Egyébként 200ba kerül normál áron, mondjuk annyit is bőven megér.
2013. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Quinny buzz.


Ha már ennit kiadta egy kocsiért, akkor minőséget vegyél!


Ezeknél a több funkciót kocsiknál adnak egy hordozót, ami nincs tesztelve, csak egy no name, silány darab, míg a quinnyhez, egy maxi cosi hordozót lehet csatlakoztatni, ami kategóriájában a legbiztonságosabb, legnagyobb!


A váz minősége, kezelhetősege között is van különbség, a sport rész , a Mózes mérete, az anyagok, a praktikum között!

Menj el egy bababoltba, tedd egymás mellé a kettőt, és meglátod!!!

2013. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez is igaz amit az utolsó ír, az espiro hordok pnt ilyenek, nincs teszt ráadásul nagyon pici a hordozójuk. A Graco hordozó jó tesztet kapott és nagyon nagy.
2013. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az én gyerekem a maxi cosi hordit tök hamar kinőtte nem olyan nagy az...a graco az igen, de a maxi cosi...ráadásul olyan hülye szögben dől hogy még így le is csuklik a baba feje.
2013. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy az espiro pro babakocsihoz lehet csatlakoztatni a maxi cosi hordozóját,de most nem jut eszembe hogy pontosan melyiket is!!!Az egyik ismerősömnek espiro pro van és nem igazán tűnik gagyinak!!!!Sőt ár érték arányban szerintem egész jó!!!De persze azért írtam ki a kérdést mert érdekel más véleménye is aki esetleg használta vagy használja!!
2013. jan. 23. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
VAn különbség egy maxi cosi city, és egy maxi cosi cabrio hordozó között... na meg a graco között is...
2013. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Espiro Vector Provan , nagyon szeretem . Mindenen átmegy , naponta sokat sétálunk. Tényleg eddig nem volt olyan út ami nem ment volna át . A mózes tágas , mi 6 hónapig használtuk overálba is . Sport rész könyen tisztitható, kényelmes .

Ha kérdés vanirj .

Üdv. 20 hós kislány anyukája aki 23 hkm

2013. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!