Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb babakocsi márka?

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlása előtt állunk...de gőzöm sincs,hogy melyik lenne a jó.Találok egy jót..aztán hirtelen meggondolom magam,hogy az még sem lenne jó ezért..meg azért....pffff,tanácstalan vagyok!!
2013. jan. 11. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A legjobb szerintem a bugaboo, csak nem olcsó!

Van hozzá mózes, sport rész, hordozó a legjobb teszteket kapta, tágas, könnyü, mindd kétniránBól lehet tolni, lépcsőzni is egyszerű vele!

Szuper színes huzatokat lehet hozzá kapni.

YouTube írd be bugaboo, nagyon sok videó van róla!


[link]

2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg nagyon jó babakocsi van, amik között nem lehet minőségi különbséget tenni.

Olyan válaszokat kaphatsz, hogy "én ezt vettem, imádom!"

Chicco, Peg Perego, Cam, Espiro és még egy rakás, ami hirtelen nem jut eszembe.

Nagyon fontos, hogy Neked mik az igényeid.

Hol használod, tömegközlekedsz-e, viszed-e autóval, stb.

Írd le, úgy könnyebb segíteni!

2013. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Húú..az első nem tetszik!Nekem nagyon furának néz ki.De azért köszönöm a választ!Tömegközlekedésben nem szeretném használni,autóban igen.Inkább sétákhoz kellene.Mondjuk nekem tetszik a Raf Pol Magnum,de nem tudom,hogy a tolókarja milyen lehet!Szeretném később is használni,mikor már nagyobb,így nem kellene még sportot is venni.Két irányból tolhatót szeretnék és olyat,amit felérek,mert sajnos nem vagyok magas a 156 centimmel:)
2013. jan. 11. 15:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ird fel, mik az igenyeid, nezz korul, es azt vedd meg, ami legjobban megfelel az igenyeidnek. Mindenkinek masok az igenyei, nekem hauck apollo4-em van. Gyermekem masfel eve koraig hasznaltuk, aztan nem maradt meg benne. Most tervezzuk a kovetkezo babat es siman tudom vele is meg hasznalni, tokeletes allapotban van. Igaz a babahordozoval nem vagyok megelegedve, de igazsag szerint lanyommal alig hasznaltuk, 9 honaposan mar masikban ult, de a mozes es a sprotkocsi ulest imadtam. Le nem cserelnem semmi penzert. A szinere meg mindenki irigykedett (lime zold) nalam meg a szin is fontos volt. Olyat akartam, ami fiunak es lanynak is jo, valamint kulon tetszett a feltuno, nem tul gyakori szine, ha attolom a babakocsit az uton, ezt a feltuno szint hamarabb meglathatjak az autosok.

Nalam a legfontosabbak koze tartozott, hogy ne kiskerekes, de ne tul nagy kerekes legen, ne felfujhatos, modern forma legyen, elol bolygositott, allithato legyen a tolokarja, legyen hozza esovedo mind a sport, mind a mozeshez (Angliaban elek:P), legyen labzsakja, es 3-4 eves korig hasznalhato legyen, ne boruljon fel konnyen (legyen sulya), hatalmas kosara legyen alol, 6 honapos koraig eleg legyen a mozes, teljesen fektetheto sportkocsi resz konnyu navigacioval, konnyen kezelheto fek, egybe legyen a tolokar (valamelyik ket oldalt van csak, akkora, hogy a tenyered lefedi), ne legyen tul szeles, hogy konnyen elferjek boltban, buszon, akar egy kezzel is konnyeden tologathato legyen, sportkocsiban a labtamasz vizsintesre is allithato, vagy akarmilyen dolessel, nem akartam talcas sportkocsit. Az 5.1 -es biztonsagi ov a sportkocsin atalakithato 3 pontosra, mert nagyobb gyerek mar nem szereti, ha annyira le van fogva. Nem tul alacsonyan ul a gyerek, babakocsi anyaga olyan, hogy konnyen takarithato, nem latszik meg olyan konnyen rajta a kosz. Nekem ilyen igenyeim voltak, es be is jott, tokeletesen kiszolgalt minket.

2013. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!!Ha nem bánod akkor lopok tőled pár tippet amiket te leírtál!!Nem is gondoltam volna,hogy egy babakocsinál ennyi mindenre kell figyelni!Köszönöm!!
2013. jan. 11. 15:23
 6/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Hidd el, mire összeírod az igényeid, rájössz, hogy tökéletes babakocsi nem létezik :)

Egyébként nekem Raf pol king van. Nagyon szeretem.

A nagylányomnak sportkocsinak Baby Design Walkert vettem, azt egyenesen imádtam. (most mindent újra be kell szereznem a nem tervezett tesó miatt :)))

2013. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Brio Sing van, tökéletesen elégedett vagyok vele: minden van hozzá, biztonságos, massszív, mindenhol elmegyek vele, jól lehet pakolni bele, nagy a mózese és az ülőrésze is, mindkét irányba feltehető, hordozóban is kényelmesen utazott az autóban. Minden anyag leszedhető és mosható. 6 hónapos Manó anyukája
2013. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ránézek mindegyikre!!
2013. jan. 11. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi!

Nekem pl. ABC Design 3 Tec-em van és imádom!

De én nem tömegközlekedem, nem emeletre cipelnem stb. Arra már nem biztos, hogy a legjobb!

2013. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem Peg Perego Veneziám volt. Sajnos ez már csak használtan érhető el, néhány éve nem gyártják.
2013. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!