Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes 4 napos terhesként...

7hetes 4 napos terhesként barnás nyálka jelentkezett a wc papíron. Ma esedékes a menzi. Lehet, hogy ettől an a barna pötty?

Figyelt kérdés

múlt héten már volt szívhang, minden rendben volt.

utrogestant szedek 2×2-t.


2013. jan. 23. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
simán lehet.. ráadásul nekem azt mondta a doki, hogy az első 4 hónapban, azokban a napokban amikor egyébként mensi lenne, nem ajánlatos a párunkkal való együttlét...
2013. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedj meg. Ha szeded az utrot az jó.
2013. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,h megvárom a holnapot, lesz-e változás, addig fekszek, mert a doki is csak ezt mondaná: ágynyugalom, magne b6, utrogestan.
2013. jan. 23. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz,inkább hívd fel az orvosodat,az nem baj,ha megnyugtat!

Úgy hallottam én is,hogy az esedékes menstruáció napjaiban fokozottan elővigyázatosnak kell lenni!Pihenj sokat!

2013. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegnap reggel volt utoljára ez a barnás nyálkapötty. azóta semmi. hányingerem sincs 2napja, de remélem nem baj.
2013. jan. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!