Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen barnás nyálka?

22 hetesen barnás nyálka?

Figyelt kérdés

Volt valakinek 22 hetesen barnás nyálka? Vérzés, görcs nincs, voltam dokinál, kicsivel minden rendben, méhszáj zárt, lepény rendben. Ágynyugalmat és magnéziumot javasolt!

Szerintetek?


2012. febr. 9. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
együttléttől lehet minimális vérzés, ami barna lesz, mire távozik, vagy a nyákdugó alja távozhatott, ha pl. kicsit felpuhult a méhszájad (annak ellenére, hogy még zárt), ez a kettő jutott eszembe
2012. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, együttlét tiltott!
2012. febr. 9. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt többször is a terhesség alatt, ugyanúgy rendben találtak mindent, méhszáj zárt, méhlepények rendben és nem voltunk együtt a férjemmel amióta babás lettem, úgyhogy az is kizárva.

Nekem minden alkalommal azt mondták, hogy valószínű, hogy egy ér reped meg, és amiatt vérzek, a barnás pedig ami nem ürült ki, abból tisztulok lassan. Nekem is ágynyugalmat javasolt, a magnéziumot már rég szedem, így írt mellé Rutascorbint (érfalakat erősíti) és valami hüvelygélt.


Szerintem ha a doki megvizsgált és semmi bajt nem lát, ráadásul nincs görcs, sem vérzés, akkor ne aggódj túlságosan. Tudom ez nagyon nehéz, én is aggódom azért folyamatosan, és minden alkalommal ha valami folyás van megyek megnézetni magunkat. Az a biztos.

2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, én is erre gondolok hogy valami ér elpattanhatott. Mindegy, ha kell fekszek végig, csak a fiam rendbe legyen:)

Rendes Uh is volt, és rögtön utána 4D is, és ott se láttak semmi problémát.

2012. febr. 9. 15:37
 5/11 Babi0906 ***** válasza:
Szia. Nekem 15 hetesen volt. Nálam is mindent rendben találtak, de a doki biztosra ment és csinált hüvely kenetet, kiderült az eredmény miszerint baktérium volt benne (nem gomba stb.) Nem volt látható jele. Akkor betadin kúpot kellett használnom 1 hétig, fürdéstől tiltva lettem, csak zuhany. Azt mondta ettől volt a barna nyálka. azóta semmi :) 25+2 hkm
2012. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15:18-as vagyok

Utolsónak: a kórházban nekem is adtak betadine kúrát de kenetvétel nélkül, azt is fertőzés elkerülése miatt adták. Lehet kérek azért én is egy kenet vizsgálatot, az a biztos, köszi!

2012. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam a védőnőmet, ő is azt mondta hogy szedjek Rutascorbint egészen a terhesség végéig:)

Jaj köszönöm nektek a válaszokat sokkal jobban megnyugodtam:))Bebetonozom Petikét a pocakomba:))))

2012. febr. 9. 17:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :-)) Petike... de aranyos!!!! Betonozzad csak, de csak 18 hétre:-))
2012. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, Petike:)))Ha már május végéig kihúzza már nagyon fogok neki örülni, júni 16-ra vagyunk kiírva:)

A nyálkám csillapodott, most már csak barna maszat van, szedni fogom végig a rutascorbint:)

2012. febr. 10. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Örülök neked nagyon! Nekem ez a 4. nap, hogy semmi de semmi nincs, még folyás sem :-) Ez nagyon megnyugtató. Nekem ez a Rutascoribin elkezdése után kb.egy héttel van. Remélem nálad is hamar kiürül ami még van és végre fellélegezhetsz.

Én júni 9, de hamarabb meglesznek, mert ketten vannak.

2012. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!