Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes terhesen Palástfű...

7. hetes terhesen Palástfű tea és cickafark fű tea eggyüttes fogyasztása megengedett?

Figyelt kérdés
Mennyit javasolt fogyasztani belőlle 1 nap?
2013. jan. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Cickafarkot egyáltalán nem szabad terhesség alatt fogyasztani!
2013. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

OO ezt nem tudtam!!! Ezt nem irta semmi!! MIért?

De a palástfűt lehet nem??

2013. jan. 23. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ezek a teherbe esést segítik,és mivel már terhes vagy nem is értem,hogy még miért iszod :/
2013. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a cickafark vérbőséget okoz, ezért nem is ajánlott a ciklus második felében már fogyasztani, pláne nem terhesség alatt. Viszont a palástfű tea segíti a beágyazódást, azt állítólag lehet a 12. hétig is inni. Olvass utána gyógynövényes oldalon vagy akár keress itt is rá, nagyon sokat leírták már hogy mi mire való.
2013. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!!! Utánna járok!!

Második!! Ki mondta hogy iszom? Csak kérdeztem lehet e!!!!!!!!!

2013. jan. 23. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok:

bocsi,csak úgy értelmeztem a kérdésed,hogy iszod és azért kérdezed,hogy egyáltalán szabad-e.

És miért akarod akkor inni??Mert gondolom azért kérdezted,mert azon gondolkodol,hogy elkezded inni?!Vagy ebben is tévedek?

2013. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem nem tévedtél!! Inni akarom igen mert a palást fűről sok jót olvastam és azt mondták hasznos a pici megmaradásánál!!! Megelőzhető vele a vetélés!!!

Csak azt nem tudtam hogy a cicka fark tea nem jó terhesség alatt!!!De köszi a válaszokat így legalább tudom mit lehetés és mit nem!! Komolyabban utánna olvastam!!! SZép napot nektek!!

2013. jan. 23. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik internetes oldalon olvastam már vagy fél éve,hogy egy kismama kérdezte az online orvost,hogy szabad-e palástfű teát inni terhesség alatt és az orvost szépen megkérte,hogy ne igya ,azt nem tudom,hogy miért,de szerintem a legjobb lenne erről egy orvost megkérdezned,mert itt nem mindenki orvos ezen az oldalon és akár rossz tanácsot is adhatnak!
2013. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok, én ittam a palástfű teát egész a 8-9 hétig, és nem történt semmi bajunk sem! Tuti az segített, hogy eljutottunk addig ahol most vagyunk, mert nem sok esélyem volt természetes úton teherbe esni, hát még, hogy meg is maradjon a baba.

Én napi 1 bögrével ittam, bele 1 púpos teáskanálnyi növény(palástfű) leforrázva, 10 perig áztatva-leszűrve.

Saját tapasztalatom, hogy az orvosok nagy része "nem hisz" a gyógynövényekben, illetve tart attól, hogy a használója nem ért hozzá (megjegyzem sokszor jogosan!) így azt szokták mondani, hogy inkább ne! Szerintem ha valaki körültekintő (fémet nem használ, betartja az időt, és az adagot, illetve "azonnal" megissza a teát), akkor nem nagyon lehet problémája!

2013. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ittam a 12.hétig mindkét babámnál a palástfű teát. Orvosi egyetértéssel. De a cickafarkot tényleg nem szabad!
2013. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!