Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9het. Terhes kellene legyek...

Bebox kérdése:

9het. Terhes kellene legyek az UM. Szerint, de kb 7hete eshettem teherbe. A drno 9 hetes nagysagu magzat nagysagatot var, nekem 6h1n napot mutat es 5mm-t. Ket hete 2mm volt. Egy het mulva ha nem no jelentoset akkor elveszi. Van szivhang. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ne engedd csak akkor ha már nagyon muszály szerinted is...
2013. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van szívhang, akkor még nőhet, emiatt ne aggódj. Ha nem nő, akkor egy hét múlva már szívhang se igen lenne, de nyugi, simán foganhatott később!

Jövő hétre már meg fog felelni egy 7 hetes magzat méreteinek, és a dokinőd is megnyugtat majd, hogy csak később fogant, nincs baja. Hajrá!

2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sajnos nem foganhatott kesobb, mert csak akkor voltunk egyutt, kiszamoltam a peteeresemet es kivancsiak voltunk h osszejotte...sajnos nem lehet mas datumra fogni...

koszonom a biztatast!

2013. jan. 23. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz menj el egy másik orvoshoz is, ha másért nem akkor a magad megnyugtatása miatt is, hogy nem csak egy orvos véleményére adtál. Ha egy másik orvos szerint is nagy baj van, akkor is várjátok ki azt az időt amit ajánl. Meg ugye az sem mindegy milyen gépen nézik.

Kitartás! Szívből kívánom hogy rendben legyen minden!

2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg egy másik dokival,nem szabad hagyni azt a babát elvenni!Sürgősen keress fel egy másik orvost,ha ő is azt mondja,még az sem biztos,járj utána a dolognak és szedj Gravidát,a legtöbb vitamin abba van!


Jó egészséget kívánok a babádnak,szorítok,hogy megmaradjon!

2013. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia mi lett veletek???
2014. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!