Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is türelmetlenek vagytok,...

Ti is türelmetlenek vagytok, hogy szülessen már meg a babátok?

Figyelt kérdés
Áprilisra vagyok kiírva..de már tűkön ülök....
2013. jan. 23. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor minden jót Nektek :) Irigykedem kicsit,hogy Ti már nemsokára a kezetekben tarthatjátok..:)
2013. jan. 23. 18:09
 12/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én Rád irigykedem :)


Én JÚLIUSRA vagyok kiírva :) Kislány lesz és már most nagyon lassan telik!!!!!!!!

2013. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:) Hihetetlen gyorsan elment ez a 7 hónap egyébként...viszont csak most jött rám ez az érzés,hogy Úristen látni akarom,szopiztatni akarom,és izgulok,hogy minden rendben legyen....
2013. jan. 23. 18:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Én Valentin napra vagyok kiírva a kislányunkkal. Nagyon nagyon sokat foglalkoztat a gondolat hogy milyen lesz ha már ő is velünk lesz. Van egy 2,5évesem, ő kellően kitölti a mindennapokat, de akárhányszor meglátom a kiságyat vagy a babakocsit, vagy van pár percem csak magam lenni, akkor mindig minden gondolatom a szülés körül forog. Olyannyira hogy már meg is fogalmaztam a körsmst amit majd az ismerősöknek fogunk küldeni! :)
2013. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elárulod? :P :)) a kör smst?
2013. jan. 23. 18:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hét mulva szuletik a kislányom. Már nagyon vájuk. Részben azért is mert már teher a terhesség :) Nem birok megfordulni, aludni, semmit nem birok már.

De egyben nagyon félek is, hogy milyen anya leszek, nem érzem még, hogy teljes mértékben kialakultak az anyai osztoneim és ez elbizonytalanit, szomoruvá tesz. Félek, hogy rossz anya leszek, pedig imádom már most a babát.

2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A kör sms amit megfogalmaztam: "A kisfiamból (és itt a neve áll) a mai napon bátyus lett, mivel ekkor és ekkor megszületett Lizett. Hossza x cm súlya y gramm már most azt mondják hogy jó kis stramm. Képek is lesznek hamarosan csak még kipihenem magam. "

Lehet kicsit suta, de az én szívemnek kedves! :)

2013. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Még az elején járok, de nagyon várom már, hogy megszülessen. :) Persze, élvezem a terhességet, de már szeretném megölelgetni... :)
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez jó :)
2013. jan. 23. 19:57
 20/20 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva,de nem nagyon akar érkezni az Úrfi! :)
2013. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!