Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszüntették a terhesgondozás...

Megszüntették a terhesgondozást? (sztk)

Figyelt kérdés

ma szembesültem vele, hogy összevonták a nőgyógyászati rendeléssel. cirka 2,5 órát ültem ott, és én még jól jártam, mert én voltam az első kismama, utánam még legalább három pocakos ült ott.

kérdeztem a dokitól, hogy mi ez az új rendszer, de csak annyit mondott állambácsi elintézte...

tudja esetleg valaki a miértjét?

teljesen kiakadtam, hogy akár egy 40 hetes kismama is ülje végig a rendelési idő teljes hosszát... szerintem egy minimális prioritás azért járna nekünk. és nem azért mondom ezt, mert én is kismama vagyok, amúgy is ez a véleményem


2013. jan. 23. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ez évek óta igy van....
2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ja és a legjobb, hogy az uh is teljesen más volt mint szokott lenni, most a vizsgáló székben csinálta a doki. ez se neki nem volt kényelmes sem nekem nagy pocakkal, mert nem fért hozzá a hasamhoz rendesen, szó szerint akrobatikáztunk mind a ketten.

szegény doki is teljesen ki van akadva emiatt.

mi jön még ezek után?

2013. jan. 23. 17:50
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, a XXII. kerületben, azt hittem, ez csak itteni sajátosság, de ezek szerint nem.


Legközelebb, amikor menned kell, kérjél időpontot, mást nem tehetsz.

2013. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én is a 22. kerületben járok dokihoz :) kihez jársz? én a Holba doktor úrhoz :)
2013. jan. 23. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:

Én már megszültem, de hozzá jártam én is:-) Ott nézi abba a rendelőbe? Azt hittem, ha kismama megy, átmegy a másik helységbe, mert ott kényelmesebb a dolog. Nála fogsz szülni is?


1. voltam

2013. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Jégtánc ***** válasza:
XX ker-be jártam szt-ba,szintén egyben van a terhesgondozással.Sosem kellett annyit várni,még a doki előtt ott voltam,mire megérkezett addigra végeztem a terhesgondozós résszel,és mehettem is be az orvoshoz.Szerintem doki és nővérke függő
2013. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

a hüvelyi vizsgálat a nőgyógyászati rendelőben van, az uh, pedig ahol szokott lenni.

eddig normálisan ment az egész, a terhes gondozás vagy a nőgyógyászati rendelés előtt vagy után volt, gördülékenyen ment minden. nem értem a változtatás okát.

nem kértem fel, de nagyon szeretem őt, alapos, lelkiismeretes doki, és nagyon kedves is :)

2013. jan. 23. 17:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem nem vállalt, csak terhesgondozásra jártam hozzá:-( Hány hetes vagy? Kérdezz rá minél előbb, ha nála szeretnél szülni.
2013. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

35 hetes, de nem szeretném felkérni az anyagiak miatt. meg szerintem már el is késtem ezzel.

amúgy probléma mentes a terhességem az első perctől kedve, ha nem így lett volna, akkor természetesen kértem volna a szülés levezetésére, de így nem indokolt (szerencsére)

2013. jan. 23. 18:03
 10/16 anonim ***** válasza:
A Szt. Imrébe fogsz szülni?
2013. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!