Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszüntették a terhesgondozás...

Megszüntették a terhesgondozást? (sztk)

Figyelt kérdés

ma szembesültem vele, hogy összevonták a nőgyógyászati rendeléssel. cirka 2,5 órát ültem ott, és én még jól jártam, mert én voltam az első kismama, utánam még legalább három pocakos ült ott.

kérdeztem a dokitól, hogy mi ez az új rendszer, de csak annyit mondott állambácsi elintézte...

tudja esetleg valaki a miértjét?

teljesen kiakadtam, hogy akár egy 40 hetes kismama is ülje végig a rendelési idő teljes hosszát... szerintem egy minimális prioritás azért járna nekünk. és nem azért mondom ezt, mert én is kismama vagyok, amúgy is ez a véleményem


2013. jan. 23. 17:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
elméletileg igen :) szerinted jó kórház? ( nem mintha lenne választásom)
2013. jan. 23. 18:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Az nem tetszik, hogy közös a vajudó. Én nem ott szültem. Kislány vagy kisfiú lesz?
2013. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
csajszi :) Lilien lesz a neve :)
2013. jan. 23. 19:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Szép neve lesz:-). Könnyű szülést!
2013. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és köszönöm :)
2013. jan. 23. 19:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom a miértjét, de felénk névlegesen nincs, gyakorlatban van terhesgondozás. Pl. Minden szerdán 10 órától csak kismamákat fogad a nőgyógyász, 9-től 10-ig mindenki mást. Persze, s.o.s. esetek bármikor közbe jöhetnek, és a CTG-seket mindig előre veszi. Felénk ez azért van, mert ott van a háziorvosi szoba is, és így igyekszenek figyelni, hogy lehetőleg ne üljünk a betegek között sokat. Én egészséges kismamaként sem várok külön prioritást azzal szemben, akinek mondjuk eléggé fájó, viszkető fertőzése van. Egyébként a 40 hetes kismamákat felénk (ismétlem felénk) kórházba hívja be a nőgyógyász, nem a hagyományos sztk-s rendelésére.

Jó egészséget nektek! :)

2013. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!