Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bejelentem, hogy terhes...

Ha bejelentem, hogy terhes vagyok, nem mondhatnak fel, igaz?

Figyelt kérdés
Jelenleg második gyermekemmel vagyok gyesen augusztus 16-ig.Tavasz végén szeretnék ismét teherbe esni,ha ezt majd bejelentem a gyes lejárta előtt,nem mondhatnak fel a munkahelyemen?Mivel ellenkező esetben sajnos nem vennének vissza,nincs hely.Egyáltalán hogyan kell ezt közölni?Mi van,ha ő azt mondja,hogy én nem szóltam neki,hogy terhes vagyok és ki akar rakni?
2013. jan. 24. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

6-os vagyok. Én sem pontoztalak le, de az én válaszomat persze lepontoztátok:)


Golan: én is nap mint nap szembesülök vele, hogy mennyire nincsenek tisztában az emberek a jogaikkal, és mint a birkák, hagyják, hogy a munkáltató lábtörlőnek használja őket:(

2013. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gt pedig igaz 8 hetes kismama lett munkanélküli!!ez van!

Nem terjesztek hülyeségeket és ez egy bank..

2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Golan Trevize ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy hány hetes, hanem hogy bejelentette-e még a felmondás előtt a terhesség tényét, és hogy nem próbaidőn volt-e.

Valamint ha jogszerűtlen volt a felmondás, munkaügyi bírósághoz fordult-e.

2013. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem jelentette be meg akarta várni a 12.hetet....10 éve volt ott...((
2013. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor sajnos a hülye törvény miatt jogszerű volt a felmondás. :(
2013. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Értem köszi..babona miatt nem akarta elmondani senkinek a bűvös 12 hetes korig...((
2013. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!