Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van még így a fájó forgójáv...

Ki van még így a fájó forgójával, medencéjével? Az első terhességemnél nem volt ilyen!

Figyelt kérdés
Már egy ideje fáj a forgóm,medence csontom.Tegnap leültem a földre a fiammal játszani,de annyira elkezdett fájni,hogy csakis a férjem segítségével tudtam felállni.Este aludni sem tudtam...Az orvosom kenőcsöt mondta,de mellé tette,hogy nem fog hatni annyira. Megoldás? Tanács? 29hetes kismama

2013. jan. 24. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.Nekem azt mondták,hogy ha megszülök és nem szoptatok röntgen.Nekem kattogni is szokott,néha 10 percig nem bírok felkelni az ágyból..:(
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szilveszter napján kezdődött nálam is és kb 3 napja nem érzem, szépen lassan elmúlott, de a poklot éltem meg annyira fájt. Nem tudtam aludni éjszaka, járni is alig bírtam, öltözni...pf... szörnyű volt az egész. Nekem a dokim annyit mondott hogy kitartás, szülés után elmúlik, de hálisten elött elmúlott. Barátnőmnek csak 1 hétig tartott. Voltaren krémet vettem rá, minden este kentem, volt hogy segített volt hogy egyáltalán nem, sőt másnap rosszabb volt.

Pihenj ha tudsz és kitartás!!!!

30hetes első babás kismama

2013. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elött-elöbb :S
2013. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahhhhh nekem a szemérem csontom bal oldalon a nacit csak ülve tudom felvenni szörnyű néha feküdni inkább ülni jobb:-)és még csak 16 hetes vagyok :-)
2013. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!