Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat? Vagy ez normális?

Mitől fájhat? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a lágyékomnál mintha csomót is éreznék feszül meg is van dagadva! Ez attól van hogy befordult a baba és nyomja szét a csontokat és hogy lenn van a hasam és nyúlnak a szalagok? Vagy ez nem normális? 35hetes vagyok

2013. jan. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha befordul a baba és nyomja a fejével na akkor ne ide irogatnál nekem elhiheted. ha ténylegesen a baba nyomná szét a medencecsontodat az olyan érzés lenen mintha valaki ketté akarná törni a csntodat.

én is 35 hetes vagyok második baba

de ma nekem is irto pocsék napom van

2013. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el a baba be van fordulva:-) és majd be szarok úgy fáj! Na de ami engem zavar az a csomó hogy az mi lehet?!
2013. jan. 24. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, egy szőrtüszö tokosodott be. Azt mondta a bőrgyógyász hogy inkább már ciszta, de semmit nem csinált vele, hol megnő és iszonyatosan fáj hol összemegy és nem is érzem. Sztem neked is az lehet. Bőr alatt van közvetlenül? 32 hkm
2013. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ez olyan mintha nyirokcsomó lenne vagy nem is tudom nem szőrtüsző mintha az izmon lenne rajta! holnap megyek dokihoz csak megijedtem mégis mi lehet az és baromira fáj aludni is alig tudtam feszít húzódik!
2013. jan. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!