Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhat a hasam? Normális?

Miért fájhat a hasam? Normális?

Figyelt kérdés
Leges-legalul fáj. Nem is tudom, hogy magyarázzam. Talán a legpontosabban meghatározva a bugyi vonala alatt. Teljesen alul. Nyilallik bele. 13 hetes kismama
2008. okt. 17. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális ha nem erősen fáj,csak kellemetlen és nem görcsöl.Ha legalul érzed az a méhszalagod lehet,ami elkezdett nyúlni ezért fáj.Ez a 2. trimeszterben fordul elő.
2008. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nem nem görcsöl, elviselhető a fájdalom.
2008. okt. 17. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is folyamatosan fáj 13hetesen bevéreztem azota,most 23hetes vagyok és még mindig nem birok menni itthon nem tudokm szinte semmit csinálni mert rögtön fáj csak fekszem nekem azt mondták ez igy is marad még meg nem szülök
2008. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok, és hetek óta szinte minden nap érzem a hasam alját. Főként, nap vége felé, amikor már kezdek fáradni. Nomeg az UH-n kiderült, hogy a babám is oda "ékeli be" a fejét a hasam alján baloldalra. Ez a kedvenc helye, de sajna ahogy nő, ez egyre kellemetlenebbül feszít. De nem gond, boldogan elviselem, ha ez neki kényelmes és biztonságot nyújtó.

Doki magnéziumot 3x2 Magne B6-ot javasolt szedni.

2008. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!