Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+4 hetes kismama vagyok és...

29+4 hetes kismama vagyok és már kb.2 hete fáj a szeméremcsontom! Mitöl fájhat? Vagy ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajaj! Nekem a 25. héttől fájt, legalább a 34. hétig, azóta nem... Tágul a medencéd, ezért fáj. Ne aggódj, ez teljesen normális! Nekem volt hogy annyira fájt hogy felállni, menni alig bírtam.

Sok boldogságot!

37 hetes kismami

2009. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is tettem fel ilyen kérdést kb másfél hete.Azóta is fáj,csak a bal oldalon.De semmi más nincs.
2009. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez normális, állítólag ez is hormonális, nekem mindkétszer kinyílt kicsit a méhszájam, de nem lett koraszülés, állítólag annak is lehet ilyen érzete, ha tágulsz.
2009. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annak ellenére hogy régóta szenvedtem vele, még mindig teljesen zárt vagyok. :)
2009. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is nemrég voltam dokinál,akkor még zártvoltam!ci:2000!Nekem álltalában akkor fáj amikor kelek fel vagy fekszek le,de ha egyik olldalamról a másikra fordulok akkor is!
2009. szept. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!