Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyelőcsőbe valakinek még...

Nyelőcsőbe valakinek még gyakori hogy visszajön az elfogyasztott étel? Orvosa mit mondott erre? Én néha erre ébredek este, hogy e miatt kell hánynom.

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok. Kb.2 hete ha fekszem, vagy van, hogy ülő helyzetben is visszajön az elfogyasztott étel a nyelőcsőbe savastúl mindenestűl. Gondolom kevés a hely a gyomornak, és kevesebbet kellen enni. Valakinek az orvosa mondott már erre valamit? Esetleg savlekötő, vagy valami használna?

2013. jan. 24. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
reflux megemlkedett a gyomrod és visszaáramol a sav ha szültél remélehetöleg rendeződik
2013. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pici hideg tej nekem sokat segitett
2013. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Renniet lehet szedni terhesség alatt is. Nekem jó volt. Bizony addig volt olyan, hogy ülve aludtam.
2013. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hello! Ez nekem is fennáll sajnos. Pedig én még csak 6 +(5) hetes kismama vagyok. Evés után visszajön mindig az étel, és a sav is. Ha engedném tovább, akkor lehet ki is hánynám, de nem engedem ki, mert ösztönösen jön a védekező mehanizmusom hányás ellen. Én még nem mondtam a dokimnak, jövőhéten megyek hozzá.
2013. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont most éjjel ébredtem arra, hogy borzasztóan marja a sav a nyelőcsövemet, és (bocs a naturalizmusért) hányásízű a szám. Bevettem egy rennie-t, 10 perc múlva vissza tudtam feküdni. Eleve megemelt párnával alszom.

Enyhébb esetekben nekem is bejött a hideg tej.

Az orvost még nem kérdeztem, de több helyen is a Rennie-t javasolták, a gyógyszerész is megerősítette, úgyhogy be mertem venni.

2013. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!