Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem először...

Mikor érezhetem először második babám mozgását?

Figyelt kérdés
Uh szerint 11 menszi szerint 12 hetes terhes vagyok. A héten többször olyan kis fura érzést éreztem a pocimba. Nem rúgás hanem olyan mintha egy buborék lett volna ami mozgott jobbra balra. Lehet, hogy őt éreztem? Vagy ez valami más? Egyáltalán érezhetem őt még ennyire fiatal terhesen?
2013. jan. 24. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen érezheted:)

Én is 12 hetesen éreztem először a másodikat:)))

2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ. :) Most nagyon vidám lettem, hogy lehet, hogy már őt érzem. :) Nagyon korán életre kelt a pocakom. :)

Most is olyan kis feszítő érzést éreztem.

2013. jan. 24. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó, hogy megláttam ezt a kérdést, örülök, hogy ti is érzitek már! Én is éreztem már, 13 hetes vagyok, de a dokim tegnapelőtt azt mondta, hogy ki van zárva, hogy érezzem... Pedig egészen biztos vagyok benne, hogy őt éreztem már 2-3x. Sőt egyszer a méhszájamnál, nem lehetett más. :) Sok boldogságot nektek! :)
2013. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziasztok kedves kérdező és válaszolók csatlakozom a klubhoz 12hetesen már én is éreztem a kis buborékokat nekem midig ilyen érzés volt az elsővel is és most is mintha a vizbe kipukkanna a buborék :-)))))
2013. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Csak olyan furcsa, hogy már most érezhetem a tesót. :) De jó a tudat, hogy nem csak beképzelem magamnak.
2013. jan. 25. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!