Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap és ma alig érzem, hogy...

Tegnap és ma alig érzem, hogy mozog a Pici. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
29. hétnél tartok.

2013. jan. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit érzed?
2013. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sem minden nap aktív,van amikor egy nap nem érzem 10nél többször,de van olyan napja is,hogy rengeteget mozog.Biztos megint valami front van vagy nem is tudom ami hatással van rá,szerintem nem kell rögtön megijedni.Nekem a múltkor 3-4 nap egymás volt olyan lusta,hogy alig éreztem egész nap,de nem pánikoltam be,a lényeg,hogy éreztem.A gond akkor lenne,ha nem éreznéd egy picit sem napok óta.Én úgy vagyok vele,hogy ha érzem őt mozogni még ha picit is,akkor él és semmi baja sincs.


25+2 hkm

2013. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ma kb 3-4-szer. De csak egy kis mozgást. Aztán megint semmi... :-(

Láttam a hasamon is, hogy rúgott ma este. De csak egyet. Aztán megint semmi...

Harmadik baba. De be vagyok frászolva...

2013. jan. 24. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem mozgott ma annyit, mint általában szokott.

Éreztem, hogy mozog, de nagyon "lájtosan".

Az előbb feküdtem, akkor indult be. Most megint semmi.

Ne izgulj, semmi baj. Ilyen napja van. :) Biztos a hidegfront. :)

2013. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma en is szinte alig ereztem:-( Biztos valami front van.
2013. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát tuti van valami, mert én meg egész nap nem tudtam lelőni! Reggeltől egész mostig csak 2 órát volt nyugton, és az utóbbi 3 órában csak időnként rúg egyet!

Biztos jól van! 8-) Egyél csokit, vagy igyál egy kicsi kávét/kolát, és biztos aktivizálódik!

2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap én is alig éreztem. Ma sem valami aktív, de azért már jelentkezett. Igaz, még csak 18 hetes vagyok, úgyhogy egyelőre annyira nincs okom aggódni, ha keveset érzem.
2013. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! :) Nekem ma volt az első napom mikor meg éreztem a

magzatom mozgását, 16hetes kismama vagyok!

Ne pánikolj be annál rosszab ha stereszeled magad.. Nem szabad mert ilyenkor a baba megérez mindent és lehet az is az oka h annyira

nem érzed a magzatod mozgását, lèny nyugodt egy egy kis csokit, pihenj sokat igyàl egy kis nyugtató teát, ès hidd el jobban leszel tőle! Üdv 16hetes Kismami

2013. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!