Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyori kyncsbe a 12 hetes uh...

Gyori kyncsbe a 12 hetes uh nal mekkorara mertek a babadat? (Kombi teszthez tartozo uh-nal?

Figyelt kérdés

Nekem 53 mm volt a crl es azt mondtak kicsi h lemerjek.nektek nagyobb volt a baba? Attol tartok h mivel iszomyat csudszasba voltak az uh-al csak lepattimtottak;mivel a baba 12 hetnek megfelelo metetekkel rendelkezett

.. Koszi! Bocsi de telorol irtam


2013. jan. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én pont 13 hetes voltam amikor nézték és akkor 63 mm volt. Ki csinálta az ultrahangot? És mit mondott akkor meg kell ismételni vagy mi lesz?
2013. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nevet nEm tudom de nagyon voroS haja volt''igen meg kell Aakoszi a vaLaszt!
2013. jan. 24. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy lerázott amúgy, nagyon dícsérik..
2013. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia 12+5 hetesen nèztèk 66.9 mm volt a crl.


Üdv 22 hetes km

2013. jan. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cavalli ***** válasza:
Kedves Kérdező! "Maca" volt aki az Uh-t csinálta. Nekem 12+4 naposan 61mm-es volt.Nekem a Nagy Sanyi csinálta az UH-t , azt mondta, nem kicsi és nem is nagy, átlagos méretű a baba. tesóm is 12+4 naposan volt UH-n, neki is ekkora a babája.
2013. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a főorvos csinálta, de a baba nem úgy feküdt ahogy jó lenne mérni, így még hüvelyin is megnézte... úgyhogy szerintem megtett mindent. Macával csak egyszer találkoztam, még a vérvétel előtt mérte meg. Én mondjuk nem vagyok elájulva tőlük, ahhoz képest amennyire dícsérik..
2013. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én sem....ha tehetném biztos nem mennék újból hozzájuk!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!