Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kedvetek egy kis teszthez?...

Van kedvetek egy kis teszthez? :-) Nem kell leszólni meg beszólni! Tudom hogy játék csak érdekelne kinek mi jött ki!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23hetes terhes vagyok első baba a 19heten és a 20héten is látták egyértelműen hogy fiú! Nővérem egy héttel idősebb terhes második baba elsőnél is kb a 30héten mondták meg 80%ra hogy kislánya lesz most ugyan ez a helyzet 24hetesen semmi:-) van egy teszt fogod a karikagyűrűd és felfogatod egy 20cmes cérnára a csuklód fölé tartod a tényered feledje néz hozzá érinted a csuklódon lévő erekhez tízszer fel felemeled és hagyod ha jobbra balra leng akkor fiú ha körbe lány! Szóval én megcsináltam nekem kijött hogy fiú! Lenne kedve valakinek megcsinálni és leírni mi lett az eredmény és be e jött az ultrahanghoz képest?!:-)

2012. nov. 6. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%

nem leszólás, nem beszólás, de ne haragudj, ez hülyeség. ha bejön akkor "na ugye", ha nem akkor meg persze mély hallgatás

50-50%, hogy kijön


érdekes, a vallásosakat elmondják mindenféle maradinak, de az ilyen hülyeségekben hisznek az emberek

2012. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én ezt még régebben csináltam meg,még terhes se voltam.De bejött.Körbe forgott és kislányom van.

Persze lehet csupán csak véletlen is.

2012. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején egy ismerös minden gyerekemnél ezzel a módszerrel akarta megmondani, hogy fiú vagy lány lesz.

A négy gyereknél ezeket jósolta, illetve ez lett az eredmény:


1. fiút jósolt - az eredmény lány

2. lányt jósolt - lány lett

3. lányt jósolt - fiú lett

4. lányt jósolt - fiú lett


Szóval a találgatásnál nem jobban találta el.

2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Na én ezt úgy csináltam meg hogy megkérdeztem az ingámtól melyik az igen erre körkörösen mozgot és melyik a nem az volt az oldalra kilengés,majd megkérdeztem lányom lesz-e erre körkörösen mozgott és megkérdeztem azt is fia lesz-e erre oldalra lengett ki,hááááááát nem tudom mert a 15 hetes uh-on fiút gyanított látni a doki,na majd meglátjuk mi az igazság....
2012. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár azt hittem érthetően leírtam játéknak fogom fel én is és csak érdekelt más is megcsinálta e:-) remélem lesznek meg kíváncsi játékos kedvű emberek és leírjak mit tapasztalatak:-)
2012. nov. 6. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam, bejött. Fiút mutatott, és fiút is várok, illetve még egy fiút mutatott. Páromnál is kipróbáltam, és nála is 2 fiúcskát mutatott. Lehet, hogy véletlen az egész, de mindenesetre érdekes:)
2012. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szia, egy ismerősöm csinálta meg nekem, még egészen az eléjén, fiút mutatott, és azóta bebizonyosodott, hogy tényleg fiú lesz :) (uh-ok + amniocentézis eredménye!)
2012. nov. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én megcsináltam,mert nem vagyok semmilyen játék elrontója:))


Nekem körkörösen lengett szóval kislány.

A doki fiúra tippelt a 16.héten,majd meglátom kinek lesz igaza.

2012. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én ezt még tinikoromban csináltam meg, pusztán játékból. Anyukám mondta, hogy van egy ilyen "jóslás", vagy minek nevezzem, és nekik is, meg nagyszüleimnek is az igazat mutatta. Szóval megcsináltam többször is, és az volt a hátborzongató, hogy mindannyiszor ugyanaz jött ki, ugyanabban a sorrendben. Első fiú, aztán 2 lány, és utána megállt. Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, pont azért is csináltam meg többször is, hogy bizonyítsam milyen hülyeség, de hát mindig ugyanazt a kombinációt adta ki. Eddig bevált, mert van egy kisfiam. Hát kiváncsi vagyok, hogy majd tényleg két hugicája lesz-e. :) Azért még mindig szkeptikus vagyok.

Amúgy nemrégiben volt egy olyan kérdés, hogy kinek mennyire mondott gazat az ingajóslás, és meglepő, de a válaszolók 80-90%-ának jót mutatott.

2012. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is megcsináltam:

első jóslás fiú- fiú lett.

második jóslás lány- lány lesz:-)

utána már csak fiút mutatott, de nem tervezünk 3. babát

2012. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!