Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kenetvétellel mit állapít...

A kenetvétellel mit állapít meg a doki? Kellemetlen lesz?

Figyelt kérdés
36 hetesen megyek majd hozzá
2009. szept. 1. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hüvelyi fertőzést meg ilyeneket.nem fáj.mint egy kis papír és bedugja majd kihúzza.vagy egy kis fültisztító pálca és kikeni belőled a váladékot.ennyi,semmi.ne aggódj.boldog babavárást
2009. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van ahogy előttem leírta a válaszoló. Nekem 31 hetesen is csinált, észre sem vettem. Még kellemetlen sem, annyit sem érzel, mint mikor vizsgál.

Boldog babavárást!

34+6 hetes kismami

2009. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ha jól tudom a streptococcusra ellenőriznek, mert ha kimutatják ezt a bacit a szervezetedben, akkor még szülés előtt adnak antibiotikumot, vajúdáskor intravénásan is kapsz antibiotikumot, ami pár óra alatt a méhlepényen keresztül átjut a baba szervezetébe, aki így jelentős védelmet kap.
2009. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!

Nektek is gondtalan babavárást!

2009. szept. 1. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma reggel voltam kenetvételen. Alig feküdtem fel a vizsgálószékre, már kész is volt. Semmit nem éreztem belőle. Aztán elbattyogtam vele a laborba, megcsinálták a vérvételt, leadtam ezt a mintát és 1 hét mulva lesz eredmény.


36hetes pocis

2009. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!