Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-30 hetes terhesen lehet...

26-30 hetes terhesen lehet festeni?

Figyelt kérdés

Kb. 26-30 hetes terhes leszek amikor is elköltözik tőlünk a sógorom, ekkor tudunk kicsit felújítani, takarítani, berendezni a babaszobát..

Nem lenne nagy felújítás, csak 1 szoba tapétázása amit a tesómmal és a párommal meg tudunk csinálni, és egy padlószőnyeg lerakása, amit a párom is megtud egyedül..

Igazából én majd csak takarítani fogok, meg szeretném lefesteni zománccal az ablakokat ajtókat (de lehet, hogy ehhez is lesz segítség)! Addigra már bőven lehet akár egész nap nyitva az ablak, szóval nem fog megállni a festékszag...


Szeretnék én is segíteni, azért még akkor biztos sokat tudok, főleg tényleg takarítani, meg lomolni..


Szerintetek?


2013. jan. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én festő vagyok :), de terhesen kerültem a higítós és ragasztós anyagokat - ugyanúgy, mint a vegyszerrel való takarítást. Úgyhogy a fent felsoroltakból én a helyedben pont vízbázisú falfestéktől tartanék a legkevésbé (bár ott ugyi meg létrázni kell), viszont a zománcfesték "szagolgatását" nem vállalnám be, akármennyire nyitva van az ablak.
2013. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tapétázni is segítek majd, csak a létrára nem mászok fel :D Mondjuk majd kenem a tapétát, meg vágom :D


Lehet, hogy akkor mondjuk csak az erkély külső részét festem le, az legalább a szabad levegőn van..

2013. jan. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!