Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esély a...

Szerintetek mennyi az esély a terhességre? Jan.3. an volt menzeszem, azota probalkoztunk,1hete rosszul erzem magam

Figyelt kérdés
par napja volt hasmenesem, azthiszem ovu utan 7nappal, bar egyaltalan nem faj a mellem.

2013. jan. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok. Mikkorra nem várod?
2013. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, január 31.re.ma is éhesen ébredtem, már második napja,ez lehet tünet?nem szokott velem ilyen lenni.
2013. jan. 25. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Mikor tesztelsz- Jan. 31.-én? Majd írhatnál, mi a helyzet?
2013. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.inkabb februar 1.et megvarom, nagyon izgulok, bar minden mestruacio elötti tünetem meg van, ami szokott lenni, görcsöl a vesém, fáj a mellem, már a hasam is kezd görcsölgetni, szoval igy nem füzök nagy remenyeket hozza.kicsit elkeseredtem. de amint tudok valamit jelzek.köszi hogy gondolsz ram
2013. jan. 30. 12:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia.nem teszteltem.képzeld tegnap megjött, de alig vérzek, ez rám nem jellemzö, és nagyon tiszta a vér, nem olyan amilyen szokott lenni.ez mitöl lehet?teszteljek menzi utan?van valami tanácsod?
2013. febr. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!