Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vannak az izületeid?

Hogy vannak az izületeid?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, egy-két napja fájnak az ujj izületeim. Nem rettenetesen, csak érzem pl mindkét kisujjam tövében. Meg még iszonyat fáradékony vagyok. Más is van így?
2009. szept. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia:)Pont igy vok énis minden ujjam fáj nah meg a lábaimrol nemis beszélve:)Igaz én még csak 29hetes vok:)Boldog babavárást:)
2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, hálisten, nemcsak én vagyok ilyen kripli...:D
2009. szept. 1. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

És ez még csak rosszabb lesz:) Nálam legalábbis így volt. Kb 30-31 hetes koromban kezdtek enyhén fájni az ujjaim, azon belül is a "középső" ízületek. Mostanra már a csuklóm is bedurrant, ma reggel alig tudtam szeletelni magamnak a palacsintát, annyira fájt. És miért is ne a jobb kezem lenne a legrosszabb?!:) De azért nap közben enyhül a dolog, csak reggel annyira borzasztó. De ez legyen a legnagyobb gondunk!:) Aztán lehet, hogy téged el sem ér annyira ez a "kór".

További boldog babavárást!

35 hetes pocis

2009. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt meg egy 32 hetes újjbénult. Csoda hogy a billentyűzetet tudom nyomni. Olyan mintha izomláza lenne az ujjaimnak, alig bírom mozgatni. Ez kb 4-5 hete van.

A bokámról nem is beszélve, kis duci lett.

...de a térdem. ...Nem híztam sokat eddig 6 kilót, de megőrülök ha le kell guggolnom valamiért, kín szenvedés felállni, rettentően fáj.

Igen, és is tudnék aludni....lehet hogy a front miatt lehet.

Minden jót!

2009. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a harmadik terhességem, előzőeknél semmi bajom nem volt, most meg...! Mosogatás közben el bírok fáradni, a többi házimunkáról nem is beszélek:)sebaj, már csak 9-10hét:)utána meg visszasírom a pocakomat:)

2009. szept. 2. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!