Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamik, ti is...

22 hetes kismamik, ti is tapasztaltok folyást?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Nem sok , de kellemetlen!
2009. szept. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


igen, és teljesen normális, a megváltozott hormonok okzzák, elég bőséges is lehet. Nekem a doki mondta, hogy néha lehet a kanesten kombit használni, ez 3 napos, én csak a kúpot használtam, jobb lett utána, de végig kísérte a terhességet. Most 4 hónapos a babám, és szülés után 6-7 héttel minden ilyen dolog megszűnt.

2009. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostmár megnyugodtam. Azt hittem valami más miatt lehet.
2009. szept. 1. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
én pont 22 hetes vagyok énis.hát nekem is van,de már az elejétöl,azaz régóta.néha több,van mikor alig.különben kellemetlen,sokszor megijedek én is,nehogy magzatviz v valami.nekem sokszor olyan vizszerü,folyás.
2009. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok és már az első hetek óta van.

Gyakrabban kell mosdjak,mert ha nem akkor felmarja és fáj.

Olyan is volt h tampont tettem.Nekem ez volt a megoldás rá.

2009. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lesz az még több is! Már nem is tudom hány doboz Carefreet használtam már el idáig. :))

Amíg nem viszket, addig nincs gond vele, a terhesség velejárója, megváltozik a hüvely ph-ja.


36hetes pocis

2009. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!