Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számít, hogy a mozgást amit...

Számít, hogy a mozgást amit végzel milyen ruhában csinálod?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van annak jelentősége, hogy jobban vagy kevésbé vagy felöltözve..?

2012. okt. 27. 15:01
 1/5 anonim válasza:
Igen mivel ha pl. spárgázni akarsz akkor nem mindegy hogy farmerbe vagy melegítőbe csinálod!!!!Mert farmerba le se tudnál menni....mármint ha tudsz de ez csak egy példa volt
2012. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én úgy értettem, hogy a fogyásra nézve számít-e.. pl. ha futok számít, hogy trikóban vagy pulcsiban? Lehet hülye kérdés, de na..
2012. okt. 27. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Jobban felöltözve max többet izzadsz de az nem ledolgozott zsír csak víz ami vissza is megy ha iszol utána vagy közben
2012. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen idoben számit ha pulcsiban vagy trikoban futkosol kinn, ha nem akarsz megbetegedni akkor oltozkodj fel, de fogyas szempontjabol nincs jelentosege, csak vizet izzadsz ki nem zsírt
2012. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is így tudtam, köszi
2012. okt. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!