Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincsennek tüneteim ez normáli...

Nincsennek tüneteim ez normális? 7hetes terhességnél?

Figyelt kérdés
Annyi van hogy :majdnem megjön érzés de ritkán és a cicim fáj egy picit de az sem annyira már, ez nem baj?
2013. jan. 26. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt! Egyszer sem! A beágyazódástól voltak nekem is kisebb görcseim! De ennyi!
2013. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

E miatt ne aggódj, inkább örülj neki. Hidd el sokan szeretnének a nők ezen táborába tartozni. Én is szerencsés voltam ilyen téren. Nem volt semmi bajom. Az elején nekem is "mindjárt megjön" érzésem volt, de ez természetes, és a melleim feszültek, de az is elmúlt!Hidd el ez nem jelent semmi problémát!


Gratulálok a babához!

24 hkm

2013. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és mindenkink boldog babavárást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 26. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is mindjárt megjön érzésem volt és a melleim fájtak. 12. héten volt kétszer hányingerem este de hamar elmúlott. Amúgy tünetmentes a terhességem.

Boldog babavárást!

30hkm

2013. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én, amíg meg nem mozdult a baba (20. hét körül éreztem először) addig az ég világon semmit nem éreztem!
2013. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak én hánytam végig 7. héttől a 16. hétig??? :(

Volt amikor napi 3x is hánytam. De azóta jól érzem magam.


23 hkm

2013. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok és pár napja jöttem rá, hogy nem a terhességtől van hányingerem, hanem a kismamavitamintól. Váltottam és most azon kívül, hogy sokat pisilek, semmi bajom! :-) Egy kicsit én is aggódtam, hogy ez baj-e, de ha más is volt így, akkor biztos nem!
2013. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!