Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki 4-5 hetes...

Van itt valaki aki 4-5 hetes terhes korul van mint en? Szeretnetek beszelgetni a tuneteitekrol?

Figyelt kérdés
Nekem egyenlore semmi tunetem nincsen a kimaradt mensin kivul es egy picit faradtabb vagyok a szokasosnal.. Ti hogy vagytok?
2013. jan. 27. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem előző hónapban volt egy 5 hetes terhességem , de aztán sajnos kiköltözött a pocakomból. A tünetek miatt ne aggódj, van aki csak a 6 héttől kezd el érezni bármit is. Nekem mellfeszülésem, has feszülés, folyamatos fázás, 1-1 étel kívánása volt. Ezek a tünetek a beágyazódás utántól kezdődtek, akörül mikor meg kellett volna jönnie.
2013. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából mindenkinél más a kezdet azért nem egyforma két terhesség.Van aki idővel hány és talán fogy az elején 1-2 kilót de van aki folyton kívánós.Én a második kategória voltam.Két óránként úgy éreztem mintha előző nap se ettem volna.Hamarabb is kezdtem hízni,de menet közbe csillapodott ez az érzés,úgy az 5.-6. hónap felé.Aztán ahogy kezte elérni a méhem a bordáimat akkor már csak falatkákat ettem mert a gyomromnak nem igen volt helye.Az elején nehéz volt megállni,hogy hiába voltam éhes csak keveset egyek,de a dekák így is felszöknek!A fáradságról nem is beszélve mindíg aludni kívántam és munka után rendre aludtam is egy kicsit,csodálkoztam is hisz még pocakom se volt de már csak enni,aludni kívántam!Vicces volt mindenki csak mosolygott,hogy milyen álmatag egy spiné lettem!! :-)))
2013. jan. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!