Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nődoki szólhat azért, mert...

A nődoki szólhat azért, mert le van borotválva a . A terhes nőnek?

Figyelt kérdés
Mármint lecseszheti érte?
2013. jan. 27. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem.ez magánügy.semmi köze hozzá
2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem beszólt:S
2013. jan. 27. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szólt egyik se. Neked mit mondott?
2013. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Áhhhh, ezt nem hiszem el, hogy ilyen tényleg van?!

Nekem is le van(gyantázva), már a 8. hónapban vagyok és soha nem mondott ezzel kapcsolatban semmit, és biztos nem is fog soha!

2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már 2x írt fel kúpot a folyásom miatt. (nem fertőzés volt)

És most megkérdeztem, hogy mitől lehet, hisz rendesen tisztálkodom stb. Erre rá vágta, hogy talán nem kéne borotválkoznom "ott" és jobb lenne.

2013. jan. 27. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
akkor már meg is válaszoltad magadnak: nem tehetné meg, mégis megteszi. a nődoki is ember és sokszor az, h valaki orvosit végzett és sokat, sokáig tanult, nem jelenti azt, h emberséggel is jól áll. nekem ez az egik legalapvetőbb lecke a terhességem alatt. sajnos. eddig :-). remélem, nem esik örökké és ráakadok egy normálisra.
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem borotválva van (soha) csak nagyon rövidre nyírva. Soha egy doki sem szólt érte. Mit mondott neked? Hogy nem véded a hüvelyedet a szőrrel, vagy mit? Mert kb. ezt el tudom képzelni ....
2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Valamilyen szinten igaza van a dokinak, a szőrzet nemcsak bosszantásul van ott lent, hanem védelmet is nyújt a hüvely számára. Persze a hosszú bozont ápolatlanság benyomását keltheti, ezért szerintem ne vágd le kopaszra, valamennyit hagyj meg ott (eü. szempontból). Ha így jó neked.. ha nem, akkor tényleg hajlamosabb lehetsz a folyásokra, baktériumok, stb. "bekapására".
2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen most lecseréltem. Remélem a mostani nem szól be:D Már 1x vizsgált de nem szólt...
2013. jan. 27. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
A terhesség alatt eleve sokkal gyakoribb a gomba illetve a különböző folyások, tehát szerintem a kopszságból nem következik egyértelműen, hogy folyásnak kell lennei. Egyébként nekem sem szólt a dokim 9 hónap alatt, pedig kétszer volt gombám, Ő csakmegnyugtatott, hogy ez a várandósság alatt (sajnos!) teljesen normális.
2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!