Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az NST vizsgálat hogyan...

Az NST vizsgálat hogyan zajlik Kecskeméten? Ha vidékről megyek előzetes időpontkérés esetén kell beutaló?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az első alkalommal kell beutalót kérni a terhesgondozóból, majd az nst szobában időpontot kérni. Ha ez meg van, nst előtt a betegkapuban be kell jelentkezned. Utána a dokidnak megmutatod az eredményt, ő megmondja, mikor kell újra menned és ráírja a papírodra. Ezzel visszamész az nst szobába és kérsz újabb időpontot. Következő alkalmakkal nem kell a beutaló, csak a betegkapuban kell mindig jelentkezned. Ha esetleg van még kérdésed ezzel kapcsolatban, nyugodtan tedd fel.

Üdv: 38+2 h km

2009. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdésem az mindig akad...:-) Tudod, első baba, így nagy a bizonytalanság ezekel a vizsgálatokkal kapcsolatban. Szeptember végén kell mennem. A doktor úr azt mondta, előtte 1héttel kérjek telefonon időpontot szept 28-ra. Ha ez megvan, kérjek beutalót a védőnőmtől. De én vidéken lakom, az itthoni védőnőm is adhat beutalót? Mert eddig a beutalókat aznap a terhességgondozóból kértük. Ez még nem világos.
2009. szept. 2. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem minden beutalót, vérvételre, uh-ra, nst-re a terhesgondozóból kellett kikérnem. Mindenhol másképp működik a dolog, valahol a doki adja, valahol a védőnő. Itt mindent a terhesgondozó ad ki. Nekem is az első baba, csak én már előrébb vagyok egy kicsit, azért vagyok ilyen "okos" :) . Remélem tudtam segíteni. További boldog babavárást!!!
2009. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!