Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok,3...

7 hetes kismama vagyok,3 napja hasmenésem van! Mi lehet ez? Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Nem bírok enni, undorodok mindentől, ha valamit nagy nehezem letuszkolok magamba, az meg kijön. Rosszul vagyok az étel látványától is, a szagokról meg nem is beszélve!

Szedek elevitet, magnéziumot és C-vitamint, és iszok is folyadékot. Meddig tarthat ez az állapot? :-(


2009. dec. 29. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem öt napig tartott.
2009. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Karácsonyi gyomorrontás? Vagy lehet egy kis fertőzés. Nyugi, nem lehet nagy baj. Az undor meg élettani szerintem. Nekem az Elevit nem vált be, de a Femibion igen.
2009. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha "csak" terhességi rosszulléted van,akkor hányingerre jó a B6 vitamin,és van egy homeopátiás bogyó,aminek Sepia a neve.Nekem a 11.hétig tartott a rosszullét,ezek azért ha el nem is mulasztották,de enyhítették...

De ha nem múlik el a hasmenésed és hánysz is mindenféleképpen beszélj azért dokival(tudod ilyenkor hamarabb ki lehet száradni és azok a kismamák akik sokat hánynak van hogy infulzióra kötnek) Ugyhogy addig is igyál sok folyadékot!A gyömbér is jó a rosszullétre,nekem a dokim meg pl a kólát javasolta... :)

Kitartás :)

2009. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a hasmenéssel nekem is megkellett küzdenem a terhességem elején, kb 1 hétig. Ha valaki volt ilyen helyzetben az tudja, hogy milyen kellemetlen,a mikor nem tudod, hogy melyik a sürgősebb wc-re menet... Ültem lavorral a kezemben.. húh de jó, hogy vége. Próbáltam azért odafigyelni, hogy mit ettem ( kekesz, főtt krumpli tipikus diétás dolgkok, keültem az olajban sülteket), nem terheltem feleslegesen a gyomrom és ráerősítettem egy kis vitaminnal ( magneB6, C vitamin, Elevit ) és sok folyadékot ittam. Szerencsémre magától elmúlt. De 1-1 napra még mindig megörvendeztet, pedig amúgy szorulásos vagyok. Ha 1 hétnél tovább tart, vagy nagyon görgyös a hasmenés akkor inkább keress fel egy orvost, nem kísérletezz! Ne aggód, majd túl leszel ezeken a heteken, aztán sokkal jobb lesz!
2009. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerencsére ma estére már egy kicsit jobb a helyzet! :-)

Nem gyomorrontás, mert a családból mindenki rendben van, én meg csak piszkálgattam az ételeket...

Mindenkinek nyugodt, örömökben, boldogságban gazdag új évet kívánok! :-)

2009. dec. 31. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!