Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3100 méhszájérték 25 hetesen?

3100 méhszájérték 25 hetesen?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez? Meddig húzhatom ki?
2013. jan. 28. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
az teljesen jó, azt jelenti zárt a méhszájad
2013. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi volt nekem kb. ekkor, ne félj!!! Túlhordtam a babám!!!Ez az jelenti, hogy ZÁRT vagy!!!!Az az 1,es, hogy épphogy kicsit jobban befért a dokid ujja, ennyi...
2013. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a méhszáj is be van repedve:(
2013. jan. 28. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
a zárt az 3000, ez már egy ujjnyi, de nem jelent bajt.
2013. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es neked hányadik terhességnél volt ez az értéked? Te is görcsöltél és keményedtél?
2013. jan. 28. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héten volt 3100-es a méhszájam,a 23. héten pedig már 2100-es. Sok pihi és magnézium mellett a 32. hétre sem rövidültem/nyíltam tovább.A 34. hét óta újra nagyon aktív vagyok (ha akkor bújt volna ki sem lett volna már baj - alapon). Most itt vagyok szerdán töltöm a 39. hetet,és ahogy elnézem,dinamittal sem lehet kiszedni belőlem ezt a babát :-) Pedig sokat feszül a hüvelyem,nagyon nyomja a baba feje a kijáratot,a járásom is érdekes,miután felállok a székből...
2013. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jól bírod utolsó:)

Remélem nem lesz korababám:S

2013. jan. 28. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem aggódni,feküdni amennyit lehet és a magnéziumot növelni kell. Ennél többet nem tehetsz,hogy ne nyílj tovább!

Amit én csináltam ezen felül,hogy kitűztem egy hetet,amit minden képen szerettem volna elérni. Ez a 30. hét volt. 5 hét... nem is olyan sok!! :-) Így voltam én 25 hetesen. A google-ba beütöttem, az aktuális heti koraszülés történeteket. Bár tapasztalt anyuka vagyok,tudom melyik héten mi történik odabent,mégis megnéztem a következő heti fejlődést. Majd elértük a 29. hetet... Hú,már csak 1 hetet húzzunk ki!!! Majd amikor a 30. hetet is betöltöttem,akkor a 33-34. hetet tűztem ki célul (akkor már vannak babák,akiket nem kell oxigénre tenni,ha mégis,akkor max 1-2 hét). Az pont Karira esett... Jó,akkor még január első hetéig húzzuk ki... :-) Minden betöltött hét után egy nagy kő esett le a szívemről.


Te már 25 hetes vagy,lassan 26.... Ha beindulna a szülés,akkor még vissza tudják tartani. Ha mégsem,akkor is legyen benned a tudat,hogy már a 24. héten született babák is egészséges gyermekek-felnőttek lesznek (persze nem mindenki,és minél fiatalabb terhességi korban születik a baba,annál nagyobb az esélye,hogy maradandója legyen,de Te lassan a 26. hetet fogod tölteni,ilyenkor már kicsi a valószínűsége annak,hogy gond legyen!!!). Az sem baj,ha azt is tudod,hogy ha pl. kora baba lenne,akkor most pl 10 hetet kellene kórházban lennie,inkubátorban.


Kívánom,hogy minden rendben legyen!!! Hogy ne legyen kora babád!! Vagy legalább a 30. hétig húzzátok ki!!! :-)



Üdv: a szerdán 39 hetes válaszadó

2013. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is a 30. hetet szeretném elérni mindenképp, mert akkor már 1 kiló felett van a baba. Pénteken töltöm a 26 hetet, bár uh szerint meg 1 héttel kisebb a mérete.

Köszi a bíztatást:)

2013. jan. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!