Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor tüsszentek majd kiszaka...

Komáromi Katalin kérdése:

Amikor tüsszentek majd kiszakad az alhasam annyira fáj. Le kell ülnöm előtte és görnyednem. Árthat a babának?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló érzéseim vannak, de a babának ez nem árt:)
2013. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is, főleg 2 oldalon. Elég egy hirtelen mozdulat is hozzá, de tüsszentés és köhögés is.
2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem, hogy nem árt. Majd pár év múlva megkérdezem, hogy érzett e valamit :-)
2013. jan. 28. 13:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, köhögés is, de azt még óvatosra tudom fogni de ha a tüsszentést fogom vissza akkor az a nagy erő ami kijönnek bent hat. Amúgy 15 hetes kisfiú:-)
2013. jan. 28. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisbabaám pont a legnagyobb allergiás időszakomban volt 10-15 hetes, és teljesen egészségesen született. Nem hiszem, hogy ártana neki, bár akkor én is nagyon aggódtam, mert sorozattüsszentő voltam, és nekem is benyilalt olyankor. Úgyhogy tudom, hogy rossz érzés, de ne aggódj!
2013. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj mai napig tüsszenteni, sőt már a terhesség eleje óta nyújtózni sem tudom, mert akkor is húzódik a hasam. Nekem a doki azt mondta, hogy méhet tartó izmok/szalagok fájnak, mert ugye a tüsszentésbe belerándul az egész hasad, mindened!! :)


Boldog babavárást

16hkm

2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem árthat, nyugi! Normális, amit érzel!
2013. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!