Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen laborvizsgálatokra van...

Milyen laborvizsgálatokra van szükség a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert az orvos nem akart elküldeni, majd kierőszakoltam tőle, és pofátlanul azt mondta, hogy akkor mondjam meg, hogy mit akarok csináltatni, illetve húzzam be magamnak. 6 hetes terhes vagyok, még nem szedtem semmit, előtte akartam egy vérképet, csak érdekel, hogy a sima vérkép, vizelet, vas -on kívül mit érdemes még megnézetni? Orvosok válaszának nagyon örülnék, vagy aki hasonlóan a terhesség elején van és le tudja nekem olvasni, hogy őt mire küldték!
2013. jan. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott miért nem ad beutalót? Korainak tartja?
2013. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly 08. 23.-án voltam az orvosnál (SZTK-s), amikor megállapította a terhességet. 09. 24.-én küldött először laborizsgálatra. Itt sima vér és vizeletvizsgálatot kért. Ha eddig egészséges voltál, szerintem nem kell így ráparázni. Hidd el, a terrhesség folyamán mész még eleget különböző vizsgálatokra, nem kell külön kérned.

Valamilyen terhesvitamint (én LadeeVit-et szedtem), és folsavat szedj a 12. hétig mindenképp.

28 hkm

2013. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A terhességgondozásnak van egy menete. Hidd el, az orvosod tisztában van vele, és tudja, hogy mikor mire kell elküldenie.

Szóval teljesen felesleges magadnak intézkedned.

2013. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában gyengécske vagyok, nagyon alacsonyak szoktak lenni az értékeim, és nem akartam gyógyszert szedni, míg nincs egy vérkép, amihez később tudnának viszonyítani. Nehogy elkezdjek szedni valamit, aztán amiatt mutasson sokat vagy éppen megfelelőt a vér, holott igazából nem is annyi lenne.
2013. jan. 28. 19:57
 5/5 Lues ***** válasza:
100%
Én 10 hetes kismama vagyok és ha hiszed, ha nem ma voltam először laborban. És most is csak vércsoportvizsgálatot csináltak, mert oda küldtek. Úgy tudom, hogy a 12-13. hét körül menni kell laborba. Addig nem izgulok, úgy vagyok vele, hogy a doki meg a védőnő tudják a dolgukat. Ne izgulj!
2013. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!